Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi történik velem? Meghülyülte...

Mi történik velem? Meghülyültem és hallucinálok, vagy ezek tényleg megtörténnek?

Figyelt kérdés
Már néhány hete tart ez. Nagyon fura dolog, mert nem csak otthon, hanem a városban, bárhol, bármelyik utcán, bármelyik boltban érzékelem ezt. Néha az történik, hogy félrenézek valahová, és valamiféle fekete vagy éppenséggel fehér árnyat látok elúszni, elsuhanni a levegőben, vagy a földön. Vagy, pl. kinézek az udvarra az üveges ajtón, és azt látom, h valami fekete dolog megy el a ház előtt. Vagy olyan történik, h nagyban játszom a gépen valamit, ami nem hangos, és suttogást, halk beszédfélét és recsegést hallok. Van, h olyat hallok, mintha valaki belehörögne a fülembe, és egyre több rémálmom van, egyre többször gyötör alvásparalízis. Ha aludni készülök, gyakran érzek olyat, hogy zuhanok, és ez az érzés a hatalmába is kerít. És nem tudok beszélni, mozogni. Van, hogy a semmiből hallok hangokat és iszonyú fejfájás törik rám. Nem segít a gyógyszer sem. Ilyenkor fáradtság is rám törik. A szobában ahol alszom csak negatívumot érzek, és a ház nagy részén is. Mindig nagyon nehezen alszom el, és szinte mindig rémálmom van, és elég nagy eséllyel fogok ki paralízist. Gyakran hallok a padlásról, és a kamrából is recsegést, sőt, mi több néha olyant is, mintha valakit vernének odafenn. A házba, ha kimegyek és jövök be, előfordul olyan hogy nyitva találom a szekrény ajtót, elmegyek a szobámba vagy a fürdőbe valamiért, és megyek vissza, hogy becsukjam már nincs nyitva. Valami nem ideillő van a házamba, vagy bekattanok? Nem iszom, nem drogozom. Csak segítséget kérek mi ez? A kérdés sem kamu, segítsetek, már nem bírom...

2012. aug. 14. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Idegi kimerültség miatt lehetnek ezek a problémák, nagy trauma ért, félsz valamitől, sokat idegeskedsz, nem tudsz aludni, és a fáradtságtól mér hallucinálsz. Én erre tippelek.
2012. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Valószínűleg az egész a fáradtság miatt van. Én két nap nemalvás után voltam így. Árnyakat láttam, suttogást hallottam, minden hangtól, hirtelen mozdulattól nagyon megijedtem. Amint lecsuktam a szemem, zuhantam, vagy elestem. Ha elaludtam nemsokára fölriadtam.


Menj el orvoshoz és kérj valami altatót, ami segít kipihenni magad. Utána szerintem elmúlik.

2012. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Te is egy vagy közülünk, egy kiválasztott aki látja Őket
2012. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem ártana vitaminkúra sem.
2012. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan mondom.
2012. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Vitaminkúra?
2012. aug. 14. 21:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha kipihenten, viszonylag kiegyensúlyozott lelkiállapotban és általánosságban véve normális életmód mellett is tartósan jelentkezik ez, mindenképp keress fel orvost. Nem jeleni azt, hogy megőrültél, ezer és egy oka lehet, és jó eséllyel lehet tenni ellene.
2012. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kipihent, szar a lelki állapotom, és a közérzetem is fos
2012. aug. 15. 17:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Szenteltesd fel a házatok, kérj paptól segítséget, lehet démon(ok) vannak körülötted. Imádkozz Istenhez is, hogy szabadítson meg a gonosztól. Égess a szobádban tömjént, gyújts FEHÉR gyertyákat!
2012. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Fehér gyertya? Felszentelés? Démonok? Papok? A huszonegyedik században vagyunk, ember! Az önbecsapásnál, az ámításoknál és illúzióknál vannak már hatásosabb módszerek is, tudod.

Ilyen például a pszichológia, az önismeret és az orvostudomány.

A kérdezőnek: ha sz­ar a közérzeted, nem tudsz rendesen pihenni stb., annak oka van. Erőltesd meg az agyad, és találd meg az okokat, és valószínűleg magadon is sokat tudsz segíteni. Család, barátok, kapcsolat, táplálkozás, stressz, suli, mindent végig kell gondolni. Ha nem megy, keress fel orvost.

Ne higgy annak, aki ilyen démonos dolgokkal traktál. Ez a probléma kerülgetése, a könnyebb út, mert ilyenkor elhiteted magaddal, hogy tulajdonképpen rajtad kívül álló okok miatt nem vagy jól, és nincs semmi felelősséged, nem kell erőfeszítést tenned saját magadért. Ez hazugság, ráadásul butaság is.

2012. aug. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!