Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » "Ha sokat gondolok rá, ő is...

"Ha sokat gondolok rá, ő is gondolni fog rám", hisztek ebben?

Figyelt kérdés

Például amikor gondolsz valakire, és az illető felhív, vagy szembejön veled az utcán. Történt már ilyen veletek, hisztek ebben, vagy minden alkalommal a véletlen műve?

Amikor erősen gondolunk valakire, még ha nem is bizonyosodunk meg arról, van esély rá, hogy a másik is gondolni fog ránk?


2014. szept. 14. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2014. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
vonzás törvénye... :)
2014. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lionkind ***** válasza:
Ez nem teljesen így van. Amire gondolsz azt vonzol (húzol) be az életedbe. Ha "ő rá" gondolsz ő fog megjelenni, de ez nem feltétlenül jelenti azt hogy ő is rád gondol. Nála is igaz hogy amire ő gondol az fog megjelenni az ő életében. Nincsenek véletlenek.
2014. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lionkind ***** válasza:
Ja igen és szerintem van rá esély.
2014. szept. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen mindjárt megcsörren a telod vagy facebook üzit kapsz és elhív egy kávéra-csak győzd kivárni..:P pár hónap vagy év és ràjössz a vonzás törvénye egy kamu..emberek okkal lépnek be majd ki az èletedből..és a véletleneknek tudható be ha egyidőben lépsz ki az ajtón a szomszéddal nem pedig mert rádgondolt..
2014. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs okunk ilyesmit feltételezni.
2014. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, ez egészen hihető!

Gondolj év(tized)ekig ovis barátodra, ha tényleg barátod volt, felhív.

2014. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ovis barát, általános sulis szerelmed..ha meg nem hiv fel akkor felejtős nem működik a telepátia a jelenben kell élni azt kell elfogadatóbbá tenni.

(nem ide tartozik de a gyerekeim kivánságát fogom teljesiteni régen voltak állatkertbe, nyaralni sokmindentől megfosztottam őket -én hibám (pénzhiány?)de meganulok a jelenbe èlni mert virtuàlis vagyok és azzal foglalkozni azok mellett kiállni akik itt vannak nem éteren keresztül anonim barikat keresni :( akik a valos életbe ha fogorvoshoz megyek nem fogják a kezem-másét fogják.. )

2014. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az "én is gondolok rá, ő is gondol énrám" több viszonylatban is előfordulhat:

adócsaló - NAV;

bűnöző - rendőr

etc.

2014. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Velem már többször is volt olyan, hogy nagyon hittem valamiben, hogy meg fog történni, és megtörtént. De személyekkel még nem volt.:)
2014. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!