Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap találkoztam Vele, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztam Vele, de miután elváltak útjaink, azóta szar hangulatom van és folyton csak Rá gondolok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Értelmes hozzászólásokat várok!

2014. jún. 18. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert tetszik neked.
2014. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha még csak tipped sincs, akkor elég fiatal vagy hozzá, hogy a figyelmeztetés ellenére a 18 éven felülieknek fenntartott Szerelem, szex kategóriába írj!
2014. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vagy csak szimplán idióta.

(2-es voltam)

2014. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tetszik nekem és bármit megtennék érte. De eddig nem volt ilyen problémám!
2014. jún. 18. 10:53
 5/12 A kérdező kommentje:
És elmúltam 18.
2014. jún. 18. 10:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Találkozzatok megint :)
2014. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez nem probléma :)

Keresd fel: kérdezd meg tőle hogy van. Jobb kedved lesz ;)

2014. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

akkor én mit mondjak? itt levelezek egy nagyon szimpatikus lánnyal, még képet sem küldött magáról, a hangját sem hallottam, látni sem láttam, csak leveleztünk, de amikor látom, hogy új levelem van a hasamban érzek egy kicsit csikis érzést, hogy vajon mit írt? egésznap csak rá gondolok, tudom, hogy csak este lesz, de most is várom, hátha ír, és egésznap várom a levelét, ha véletlen felnéz és ír akkor le ne maradjak róla :) voltam már szerelmes, de ez még nem az! de azt tudom, hogy nagyon szeretném jobban megismerni és kötődök hozzá! üdv a klubban!

21F

2014. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert hiányzik neked kérdező. Egyébként nyugodtan hívd fel,amikor tudod, hogy ráér.Legalább hallhatod a hangját.
2014. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szeretném, de 2 problémám van: nem tudom, hogy mikor ér rá telefonálni és nincsen pénz a telefonomon, de mást meg nem húznék le, mert sokat tudnék Vele beszélgetni (nincsen itthoni telefonunk, ősök telefonját meg nem akarom használni).
2014. jún. 18. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!