Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért nem mernek az emberek...

Miért nem mernek az emberek "kísértetházba" költözni?

Figyelt kérdés
Ha valakit megölnek egy házban és utána elkapják a gyilkost akkor vélhetően az aki később beköltözik oda akkor ő nem fog meghalni.Vagy honnan jött ez a sok parajelenséges dolog a kísértetházakról? Miért lehet ott hangokat hallani? Sikításokat meg lépteket meg mindenféle zörgéseket? Vagyis miért állítja ezt mindenki?

2014. dec. 5. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert úgy állítják hogy akit ott megöltek, annak a szelleme kísérti a helyet.
2014. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk most,hogy mondod... Köszi a választ! Megy a zöld mancs.

És szerinted ez mennyire "valós" dolog? Vagyis..nem tudom mennyi alapja van a parajelenségeknek.

2014. dec. 5. 22:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség de sokan hisznek benne.
2014. dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség.
2014. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

"... aki később beköltözik oda akkor ő nem fog meghalni."

DE IGEN, meg fog halni!

A Természet törvényei alól nincs kibúvó senkinek!

.

" Vagyis miért állítja ezt mindenki?"

Nem "senki"-nek érzem magam, de én ilyet nem állítok!

.

Az embereknek "olyan jólesik" borzongani, hogy ha nincs mitől félniük, kitalálnak maguknak valamit.

2014. dec. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha valahol valami nagyon gonosz dolog történik, mint pl gyilkosság, ott a ház "beszennyeződik" bizonyos negatív energiákkal.Ezt van aki érzi, van, aki nem.Kötődhetnek emiatt akár negatív entitások is a helyhez.És mindez folyamatos hatással lehet az oda költözőkre, akkor is, ha fogalmuk sincs róla, mi történt abban a házban.

Biztos a legtöbben ismerik azt az érzést, hogy elhaladnak egy ember mellett és görcsbe rándul tőle a gyomruk, vagy a szőr is feláll tőle a hátukon, pedig nem is ismerik, csak "rossz kisugárzása" van.Ez az érzés sokszor nem is alaptalan.Nos, így van ez a rossz emlékű házaknál is.Nos, a rossz emlékű házakban is ezt lehet érezni.Ki akarna ilyen helyen lakni...

2014. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az emberek rossz kisugárzásában lehet valami igazság, mert mentem már el olyan mellett, akiből pálesz, vagy a mosdatlanság sugárzott ki.
2014. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ozmium42 ***** válasza:
28%
Az embereknek hajlama van a babonákra, ennyi az egész.
2014. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy ha brutális módon elintéznek valakit, halálában képtelen elfogadni a dolgot és ott ragad. De sok ember világ életében nem fogja érzékelni ezeket a lényeket, mert nem elég fejlettek még hozzá(általában a fiatal lelkek szkeptikusok egytől egyig).
2014. dec. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyerekek, mutassatok már nekem a bolygó lakott területén 1m2-t, ahol a történelem folyamán nem halt meg valaki (nem öltek meg valakit)!
2014. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!