Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem soha többé nem...

Úgy érzem soha többé nem tudok összeköltözni senkivel, miért akar mindenki össze költözni a másikkal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a pasival, és ö már tervezget, én meg képtelen vagyok erre. Nem akarok össze költözni, se feleségül menni, se semmit, csak egyszerűen jól akarom magam érezni! Utálok kiszolgálni másokat! Utálom az egészet, hogy a nőnek az a dolga hogy kiszolgálja a pasikat! És tudom hogy ezt várná el! Lehet szakítanom kéne?

2014. dec. 4. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha azt várja el hogy kiszolgáld és ez neked nem oké, akkor hagyd el. De ha csak te beszéled be magadnak, hogy egy nőnek ez a feladata és ezt várja el a társadalom, akkor gondolkozz el, hogy a mai világban a párok egyenrangú felek, és senkinek nem kell senkit kiszolgálni, hanem megosztani egymás között a feladatokat.
2014. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi és meghitt párkapcsolatban a férfi nem várja el a nőtől mindezt, hogy egyedül vigye a háztartást és szolgálja ki őt.

Meg lehet osztani a munkát, így hamarabb végeztek vele, és utána jól érezhetitek magatokat egymással.

Ha ez a pasi ezt várná el tőled, akkor most sem lát benned többet és csak kihasznál. És te így érzed jól magad vele?

2014. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Mond meg, hogy nem akarsz összeköltözni. És hagyd meg neki, hogy kezelje ő ezt a helyzetet magában. Majd ő szakít, ha neki nem jó így. De lehet jó lesz :)
2014. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
"És tudom hogy ezt várná el! Lehet szakítanom kéne?" Nem lehet! Biztos, hogy szakítanod kellene! Keress olyan férfit, aki megbecsül, egyenrangú társként kezel. Az ilyen férfiakat nem kell a nőnek kiszolgálnia. Egyszerűen rosszul választottál.
2014. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"És tudom hogy ezt várná el!"


Csak feltetelezed vagy voltak is erre jelek?Mert egyenlore igy tunik, ez csaka te parad. A nonek nem feladata kiszolgalni a pasit, ha tenyleg ezt varja el, szakits.

2014. dec. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Hány éves vagy??

Hogy miért akarnak a párok összeköltözni? Normális esetben azért, mert szeretik egymást, és szeretnék a mindennapjaikat megosztani egymással. Ez nem azt jelenti, hogy onnantól nincsenek külön programok, és 0-24-ben csak együtt vannak az emberek. Engem jó érzéssel tölt el, hogy a vőlegényem mellett kezdem a napom a reggeli ébredéssel, hogy délután várom haza, hogy ő is hazaérjen a munkából stb. Én nem szolgálom őt ki, felnőtt emberek vagyunk, tud magának vacsorát csinálni ha éhes, sőt, még vasal is magára. :) A házimunkát felosztjuk, de én szeretek tagarítgatni, és ő később is ér haza, ezért az esetek 90%ban ki van takarítva mire ő hazajön, de nem azért mert "elvárja" hogy rend legyen, hanem mert én is ott élek és szeretem ha rend és tisztaság vesz körül. A felnőtt emberek általában összeköltöznek, ez az első komolyabb lépés egy párkapcsolatban. Én nevetségesnek érezném, hogy mint a tinik este 7kor találkozunk és együtt alszunk, vagy este 9ig megeszünk egy pizzát valahol és mindenki hazamegy. Tiniknek ez a kapcsolat, de felnőtt embereknek nem. Szerintem még éretlen vagy, és azért gondolkozol így ezekről a dolgokról.

2014. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na meg ugye lakhatosagon, rezsin, mindenen lehet sporolni az osszekoltozessel.
2014. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd vele, hogy csak szexkapcsolatot akarsz, de ebbe nem kell belekeverni a feminizmust. Én is magamnak való vagyok, de nem hiszem, hogy mindenki gonosz, aki barátkozni akar velem, mert ki akarja szolgáltatni magát.
2014. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!