Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ismeri valaki ezt a tesztet?

Ismeri valaki ezt a tesztet?

Figyelt kérdés
Már nem nagyon emlékszem de valami hasonló volt, kisebb eltérések lehetnek: Voltak képek férfiakról, és ki kellett választani azt az ötöt, amelyik a legkevésbé tetszik, és azt az ötöt, amelyik a legjobban tetszik, és sorba kellett rendezni. Nem biztos, hogy így volt, de az biztos, hogy meg kellett mondani, hogy melyik tetszik, és melyik nem. Mi lehetett ez?

2014. dec. 25. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szondy teszt. Bar ott nok is vannak, es harmassaval kell azt hiszem csoportositani, de ez a teszt ugrott be nekem.
2014. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szondi (i-vel) teszt. Képek bűnözőkről, elmebetegekről.

8 kép egy sorozat választás 2 elfogadható, 2 ellenszenves. A maradék 4-ből újra választás.

6 sorozat van, összesen 48 képet kell szortírozni. Minden képnek meghatározott jelentése van, ezekből kiszámítható az ösztön profil.

2014. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nekem mindegyik ellenszenves?
2014. dec. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Koszi masodik, nem emlekeztem, h i vagy y. 😊

Erre gondoltak kedves kerdezo?

Egyebkent ha egyik sem szimpatikus, akkor is valasztani kell, amugy is mind bunozo, mentalis beteg.

2014. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, ez lehetett a teszt. Azért érdekel, mert nekem ez alapján egy komplett személyiségelemzést végeztek, annyira pontosat, hogy magam is meglepődtem, hogy ilyen pontosan leírta a pszichológus belőle a személyiségemet, sőt, még azt is megmondta, hogy az elmúlt hetekben mi járt a fejemben.
2014. dec. 26. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!