Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lesz meg így...

Mennyi idő alatt lesz meg így a határozat? Az apa nem ismeri el az apaságot, ezért dns tesztet akar csináltatni.

Figyelt kérdés

Még nem született meg a kicsi, de már most fenyegetőzik. Pontosan tudja, hogy ő az apja, de bosszúból próbál befeketíteni és a lehető legjobban meggyötörni, amiért nem vetettem el a lányunkat. Megmondta, hogy amíg csak lehet, húzni fogja az időt és évekig egy fillért sem kell majd fizetnie.

Mennyi ideig húzhatja el a pert?


2013. okt. 15. 11:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
27%
Neked ettől az embertől kell egyetlen fillér is? De most komolyan..
2013. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
18%
Eszedbe ne jusson apaként megjeleníteni bárhol is. Ints be neki majd akkor amikor látja már felnőni a lányát,látja mit vesztett és előkerül mint "apuka".Akkorát amekkorát birsz.
2013. okt. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
73%
Én nem kérném se az apaságit se a pénzt, ne a gyerek szívja meg.
2013. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
86%

Olyan jó hogy megmondjátok a tutit, de lehet hogy a nőnek szüksége lesz a pénzre, mert pont annyi hiányzik a pelenkához, vagy a napi étkezéshez.


Szerintem az sokkal nagyobb pofára esés, ha kiderül hogy Övé a gyerek.

2013. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
71%
én úgy tudom visszamenőleg is kell fizetni...szóval hagy húzza a jogos összeget akkor is megkapod.
2013. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
34%

4 *Szerintem az sokkal nagyobb pofára esés, ha kiderül hogy Övé a gyerek.


Tudod a pénznél van fontosabb, és egy normális embernek fontosabb, hogy előre gondolkodjon, és egy ilyen "apának" még a lehetőségét sem adja meg, hogy az aktuális nőjei bármelyikének valaha ki legyen szolgáltatva a gyermeke, és gyötörve legyen, csak azért mert a világra jött.


Ez minden pénznél fontosabb.

2013. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%
Hát az ilyen apuka nem fogja elvinni a gyereket. Viszont a gyerektartás miatt igenis végezzétek el, az nem a te pénzed, hanem a gyereké.
2013. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
76%

6+ No meg a gyerek édesanyja is alapíthat családot, egy olyan férfival, aki genetikailag ugyan nem az apja a gyereknek, de becsülettel és szeretettel a sajátjaként felneveli, és nem hurcibálja egyik nőtől a másikig és lesz ideje a gyerekre, és törődni fog vele, és vele együtt sir-vele együtt nevet. És ez a senkinek nem kellett gyerek édesapukámnak hívja, és őt öleli, és ővele együtt örül mikor mindenki büszke a környezetében erre a nem kell gyerekre.:)


Erről ennyit:D

2013. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként a 8-as hozzászóláshoz csak annyit, hogy ha megfigyeled, az ilyen "nem kell gyerek"-nek az édesanyja bepalizás által lesz terhes, akkor az esetek több mint 70%-ában, normális családban nő fel. Azok gyerekeinél nincs igy, akik az apát akarták gyerekkel bepalizni.
2013. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos sokáig húzhatja, annyi mindenre lehet itt hivatkozni, hogy borzasztó, sokáig tudja húzni.
2013. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!