Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mindig azt érzem hogy mintha...

Mindig azt érzem hogy mintha valaki figyelne. Bárhol vagyok mindig ezt érzem, általában az utcán is érzem mintha követne valaki. Ilyenkor mindig megfordulok hátha tényleg. (? )

Figyelt kérdés
Amikor este lefekszek aludni akkor is olyan érzésem van mintha néznének. Félek a sötétben kisgyerek korom óta, alig tudok elaludni. Nem tudom hogy mi lehet ezeknek az oka. Teljesen megrémiszt, nem merek róla senkinek beszélni, mert akinek már mondtam úgy érzem hogy nem vették komolyan, vagy azt mondták hogy velük is szokott ilyen lenni. Ti is szoktátok ezt érezni? Kicsit furának, másnak is érzem magam mint a többiek, de lehetséges hogy ez a pszichológus által megállapított "különcségem" miatt van. Nem is igazán jövök ki senkivel, de most nem is erről van szó. Szóval fura dolgokat észlelek magam körül, és magyarázatra lenne szükségem. (A nem lekezelő válaszokat megköszönnèm:)) 15/L

2014. dec. 28. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg egy kacsa megfigyelése alatt állsz. Ne ijedj meg, nem vagy veszélyben. A fóbia neve Anatidaephobia.
2014. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dead Angel ***** válasza:
100%

Én erre azt mondanám, hogy paranoia. ( [link]

Menj el pszichológushoz, neki beszélj erről. Bajod nem lehet belőle. Nem szégyen segítséget kérni! :)

2014. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1%
Ne éld bele magad. Senki nem figyel. Mitől lennél te olyan különleges, hogy figyelni kéne ?? Ne higgy a pszichológusnak, te csak egyszerűen szeretnéd magadra felhívni mások figyelmét, mert azt hiszed, hogy attól lesz valaki értékes, hogy ha figyelnek rá.
2014. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a pszichológus mondta neki, hogy figyelik... :) Érdemes az olvasásértésed fejleszteni, mielőtt megpróbálsz lekezelni másokat.


Kedves kérdező: az érzésed háttere lehet egyszerű generalizált szorongás, vagy paranoia is, ahogy azt egy korábbi válaszadó megemlítette. Amennyiben komolyan zavar az életedben, én is javaslom, hogy fordulj vele bátran a pszichológusodhoz!

2014. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Legoman ***** válasza:
67%

Próbáld meg azt, hogy odaszólsz neki. Szóval nem csúnyán, káromkodva, hanem szépen kedvesen odafordulsz oda, ahonnan érzed, hogy figyel valaki. És megkéred, hogy menjen el.

Majd figyeld meg magad, hogy elmúlt-e az érzés. :)

2014. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"kedves" 3-as, nem kéne lekezelően beszélni, nem hiszem azt hogy különlegesebb vagyok bárki másnál :) nem értem hogy ha normális kérdést tettem fel miért kell ezt csinàlni. Az értelmes válaszokat köszönöm :)
2014. dec. 28. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Ha megy valaki utánnad az utcán, egy darabig biztos követ.

.

Netán követ? - mert "A követ minden követ követ"!

2014. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!