Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Sokszor hallunk történeteket,...

Sokszor hallunk történeteket, hogy balesetek, kómás állapot után az azt elszenvedők magatartásbeli változáson mennek át . Általában jó irányba . Tudtok példát, hogy rosszabb lett az illető?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a saját tapasztalatomat tudom elmesélni.Évekkel ezelőtt súlyos balesetet szenvedtem(elütött a busz).

Egy nap arra ébredtem,hogy mindenki mosolyog,a családom sírva örül,és elmondták,hogy 3 hétig kómában voltam.

Én semmire sem emlékeztem.Magára a balesetre sem.A 3 hét nekem fel sem tűnt.Én úgy éreztem mintha este még beszélgettem a férjemmel,majd lefeküdtem,hogy másnap meló,és felébredtem.Csodálkoztam is,hogy mit keresek egy kórházban.Nekem a 3 hét totál nem létezett,kiesett.

Nem lettem rosszabb,sem jobb,csak néha elgondolkodom,hogy majdnem 1 hónappal nem tudok elszámolni,nincsenek emlékeim.Az orvosok szerint azért nem emlékszem a baleset napjára,és a kómára,mert nagy trauma érte az agyamat.Lehet.Nem firtatom.A régi sérüléseimet nézve,örülök,hogy kaptam egy újabb esélyt az élethez.

2012. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert ráébrednek arra hogy önmaguk a (salyát) testük milyen sérülékeny és hogy mennyire értékes számukra ez az élet amit kaptak és hogy ne úgy töltsék el azt ami maradt ahogy eddig hanem úgy ahogyan számukra helyes .
2012. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Antimod ***** válasza:

Nem a baleset és a kómás állapot a mértékadó, a halálközeli élmény alakítja át az embert (iands.org, tanulmányok). Ez statisztikai adatokkal, tudományos módszerekkel igazolt tény. Általában teljesen más emberek lesznek, más értékrenddel, ami gyakran torkollik válásba, munkahelyi problémákba sajnos. Ettől függetlenül ezek az emberek sokkal boldogabbnak, bölcsebbnek érzik magukat, és gyakran észlelnek telepatikus jelenségeket, hogy érzékelik mások rejtett érzéseit, olykor gondolatait.

Átlagosan 7 év alatt alakul ki és válik véglegessé az új értékrend.

2012. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!