Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vajon miért csak olyanok...

Vajon miért csak olyanok tapasztalnak szellemet akik hisznek benne?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek benne és még soha semmi furcsa nem történt velem. Ezek az emberek viszont akik hisznek szerintem beképzelik maguknak és csak az agyuk játszik velük. Ha léteznének már be tudták volna bizonyítani elvégre 2015 van...
2015. febr. 5. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha valaki egyszer átél ilyet, az nyilván hinni fog benne.

Te is hinnél, ha történne valami.

2015. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Látod a rádióhullámokat? Nem! Pedig mégis a rádióhullámoktól működik a tv, a rádió, a műholdvevő! Mi a rádióhullám? Energia! A szellemet sem látod, mert energia! Ennyi.
2015. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Még valamit: vannak olyan emberek, akik megérzik, vagy látják is a szellemeket.
2015. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert létezésüket HIT, nem pedig bizonyíték alapján ők tartják lehetségesnek.
2015. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
#2 a rádióhullámot lehet mérni, a szellemet nem. Nem ártana tájėkozódni, mielőtt butaságot adsz ki magadból.
2015. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy érted,hogy előbb hittek benne,minthogy látták őket????
2015. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy azok kezdenek el hinni bennük,akik megtapasztalják. Egyébként meg már többeknek sikerült szellemfotót készíteni, nem kérdés a létezésük.
2015. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én meg tapasztalatból TUDOM, hogy vannak itt az oldalon olyanok, akik abból élnek, hogy szelleműzést vállalnak. Ahhoz kell hogy a hiszékeny kuncsaft elhiggye a szellemek létezését.

Na melyikőtök foglalkozik szelleműzéssel? Lehet lapítani nyugodtan.

2015. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én egész kiskorom óta ltok szellemeket...Ez olyan h lehet h egy évben 1x látsz egyett de lehet h 3évig se látsz... Barátnőimmel (mielőtt bárki elkezdene fikázni) lefotóztunk véletlen egyett és nem volt kellemes érzés.
2015. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én hinni nem hittem benne.De történt pár megmagyarázhatatlan dolog,ami semmilyen fizikai törvénnyel nem magyarázható.Most már hiszem,hogy igenis vigyázhatnak az emberre az elhunyt és imádott szerettei.(pl.nagymamám)
2015. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!