Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » 2 éves láthat szellemet? Már...

2 éves láthat szellemet? Már nagyon aggódom, mit tehetnék, hogy ne féljen?

Figyelt kérdés
Nappal semmi probléma,este vacsoránál kezdi mondogatni,hogy fél és nézi a bejárati ajtót és mondja,hogy néni és baba. Látni rajta,hogy tényleg fél,ma már odavittem közelebb és mondtam,hogy nincs itt senki,de úgy szorította a nyakam és csak mondja,hogy fél,fél és fél!!! de ez csak este van! és csak ott. a szobájába is simán elalszik,pedig nagyon sötét van,de ott nem mondja. mit tehetnék,hogy ne féljen ennyire? nem értem ezt az egészet...
2014. márc. 23. 23:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

az a baj, kétéves gyerek még nem tud úgy kommunikálni, hogy elmondhassa azokkal a szavakkal, amiket te is ismersz, hogy pontosan mit lát.

előfordulhat, mert ilyenkor még érzékenyebb a kicsi agya, paranormális dolgokra, de az is lehet, hogy képzelődik, nehéz így megállapítani.pl van képzelt barát is...

2014. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy már én is félek komolyan mondom. Csak este kezdi mondani és csak a bejárati ajtónál,annyit mond,hogy fél és néni,baba. ha nem félne engem nem érdekelne a szellem(ha az van),de így,hogy látom,hogy rossz neki nagyon elkeserít,hogy mit tehetnék.
2014. márc. 23. 23:15
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
Én is látom a szellemeket (komolyan, nem viccelek), és néha én is nagyon félek tőlük. Ne vidd oda semmiképpen, ha nem akar. Szerintem az lenne a legjobb, ha úgy tennél, mintha nem lenne ott, hadd lássa rajtad, hogy nem kell félni. Ha már durvul a helyzet, menjetek át másik helyiségbe.
2014. márc. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Komolyan rögtön hivassátok a szellemírtókat... Egy gyereknél akár lehet attól is, hogy látott a tv-ben valamit például és emiatt fél vagy bármi hasonló, ennyi idős korban már eléggé felfogják a dolgokat ahhoz, hogy a környezetükben is felismerjék.
2014. márc. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Én is láttam kisbaba koromban szellemeket, de nem féltem tőlük... Próbáld meg beadni neki, hogy a néni és a baba azért vannak ott, hogy vigyázzanak rá, hogy ne bántsa őt senki. Bár nekem semmit sem kellett beadni, én csak mondtam anyuéknak, hogy ott van a néni és a bácsi a szekrényben, és azt mondják jól vannak.
2014. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem az a bajom,hogy lát valamit(ha látja)hanem,hogy fél,hiába mondok bármit.Egyébként kb 1 hónapja csinálja már,nem hinném,hogy a tvbe látta.
2014. márc. 24. 13:42
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,két éves láthat szellemet,de attól még nem biztos,hogy a te gyermeked is azt lát.

Lehet bármitől,mondjuk,hogy rosszat álmodott,és úgy megmaradt benne.

De ha annyira félted,akkor valahogy nyugtasd meg.

Mondjuk,hogy nincs ott semmi,csak beképzeled,vagy hogy nem kell félni,mert ő azért van itt,hogy rá vigyázzon.

2014. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen,ma este,megint mondta és mondta,én mondtam neki,hogy nem bánt,azért van itt,mert vigyáz ránk. és folyamatosan 1 pontot néz.Az etetőszéket elfordítottam,akkor is kifordult és nézte.Az lett a vége,hogy annyira félt,hogy elkezdett sírni és remegni. nemtudom mit tehetnék. napközbe egyáltalán nem csinálja,még az ajtóná szokot játszani is,csak este. :((
2014. márc. 24. 20:28
 9/19 A kérdező kommentje:
csak este van ez,hogy fél
2014. márc. 24. 20:28
 10/19 A kérdező kommentje:
Igazából már azon is gondolkoztam,hogy Ő nagyon barátságos,kedves baba,néniknek az utcán is integet,puszit dob,ha Ő egy kedves aranyos nénit látna,biztos,hogy nem félne tőle. mivan ha valami rossz dolog? DE miért csak 1 helyen?
2014. márc. 24. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!