Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van ez a kazetta, ami 48 órán...

Van ez a kazetta, ami 48 órán belül megöl mindenkit, aki megnézi, ha jól tudom ez a történetet már feldolgozták két filmben is, de én kíváncsi vagyok az eredetire, mert azt még nem láttam, hol lehet megnézni?

Figyelt kérdés

Pár haverral megnéznék a halálos videót, és ha lehet youtube.com-ra is feltölteném, hogy mindenki lássa azt a házimozit. Van nekem egy hiteles forrásom is a sosefeledd és a legendavadászon is olvastam a múltkor, tehát nem én találtam ki ezt az egészet.


bővebben itt: [link]



#halál #szellem #kör #A kör #gyilkos kazetta
2015. febr. 7. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem, valóban nem te találtad ki, viszont te vagy az aki annyi agyat tudott csak növeszteni, hogy ezt simán beveszi.
2015. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Már megnéztem az eredeti kazettát és tényleg igaz, aki megnézi annak annyi.
2015. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
39%
Ilyen nem létezik, buta vagy ha ilyet beveszel. Ez csak egy mese szerintem...
2015. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
93%

Igazat mond.


Én megnéztem és 48 órán belül tényleg meghaltam.

2015. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Dehát nem is vagyok buta! Csak egy szegény parajelenség kutató, aki szereti a horrort. Nem tudom minek, de azt hiszem, hogy a kazettás történetnek van alapja. Amikor először láttam a két filmet valahonnan tudtam, hogy ennek van valamilyen valóságalapja.
2015. febr. 7. 18:54
 6/17 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy létezik. Akkor most meg akarod ölni magad? :D
2015. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 Azt majd a sors eldönti.
2015. febr. 7. 19:00
 8/17 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek abban, hogy meghalsz, ha megnézed. Távol állnak tőlem az ilyen agymenések, én abban hiszek, hogy a két film egy valós eseményt dolgoz fel.
2015. febr. 7. 19:06
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
A két film nem valós eseményt dolgoz fel. Ennyi a megfejtés. Egy bizonyos Kôji Suzuki nevű japán író könyvéből (azaz négy részes könyvsorozatából) született az összes filmfeldolgozás. A könyvhöz Sadako Takahashi japán nő esete szolgáltatott ötletet, aki állítólagosan látnoki képességekkel rendelkezett, és a tokiói egyetemen vizsgálták. Az esetét Tomokichi Fukurai publikálta 1931-ben. A kérdésben szereplő film és az alapjául szolgáló könyv azonban teljes mértékben fikció.
2015. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 Tudnál erről valamit linkelni?
2015. febr. 7. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!