Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van ez a kazetta, ami 48 órán...

Van ez a kazetta, ami 48 órán belül megöl mindenkit, aki megnézi, ha jól tudom ez a történetet már feldolgozták két filmben is, de én kíváncsi vagyok az eredetire, mert azt még nem láttam, hol lehet megnézni?

Figyelt kérdés

Pár haverral megnéznék a halálos videót, és ha lehet youtube.com-ra is feltölteném, hogy mindenki lássa azt a házimozit. Van nekem egy hiteles forrásom is a sosefeledd és a legendavadászon is olvastam a múltkor, tehát nem én találtam ki ezt az egészet.


bővebben itt: [link]



#halál #szellem #kör #A kör #gyilkos kazetta
2015. febr. 7. 18:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kérdező én hiszek az ilyesmiben de én is belátom, hogy a legnagyobb para kutatók igazából a szkeptikusok!

Én is csak rajongok, az ilyesmiért s sajna képes az ember

bele látni valamit valamibe ha szeretné azt!

A szkeptikusok pont ezért nincsenek kitéve ennek, mert arra alapoznak, hogy egyszerűen nem akarnak elhinni addig semmit amíg azt nem tapasztalhatják tudományosan is. Sajna de így működik a világ!

Egyébként az ilyesmit én a jóslókkal tudom össze kötni,

mert ők is csak beléd beszélnek bizonyos dolgokat amit te erősen el is hiszel, s be is teljesíted azt.

Persze ha annyira hiszel az ilyesmiben. Ezt hívja egy kutató pl önbeteljesítő jóslatnak!:)

2015. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Kérdező: Te lennél parajelenség kutató? :D Ne nevettesd már ki magadat. Vagy azt gondolod, akik parajelenségek után kutatnak azok minden ostobaságot bevesznek és elhisznek? :D


Igen, valóban nem te találtad ki, de miért hiszel el ilyen hülyeségeket? :D

2015. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#11 Az istenért jó lenne már megtanulnod mit jelent a szkeptikusság.

#12 Én parajelenség kutató vagyok, sőt az ufós téma se áll tőlem messze. Nincsen diplomám róla, csak hobbiként űzöm. Nem vagyok hiszékeny ember.

2015. febr. 7. 21:39
 14/17 anonim ***** válasza:
Pedig pont ez az a két film ami nagyon nem valós eseményt dolgoz fel. Az a bizonyos kazetta nem létezik. De ha mindenáron olyan filmet akarsz aminek tényleg van alapja sőt bizonyítéka is akkor nézd meg a The conjuring-ot. Habár szerintem már láthattad is mert elég híres. De ha nem akár kezdheted az előzményeket feldolgozó filmmel is, vagyis az Anabellel, én ugyan még nem néztem de a másik után már nincs is kedvem, nem azért mert rossz, csak mert nem az én idegzetemnek való, én békés ember vagyok :) . Most kezdenék itt mesélni de ha rákeresel úgy is kapsz te eleget. És A kör-el meg hasonló hülyeségekkel tényleg ne foglalkozz, vagy akár foglalkozhatsz is mert kiderítheted hogy nem igaz a történet.
2015. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kitennéd YouTube ra? Ha tényleg igaz lenne ez a videos dolog akkor téged lecsuknànak tömeggyilkossàg vàdjàval, kiv ha bele nem pusztulsz a videiba. Rem ugy lessz màr boccs s akkor a föld népessége megmenekül...
2015. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

9. vagyok, és az IMDB-n nem volt nagy kaland elolvasni a sztorit:


[link]

2015. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hihhi, hány embert akarsz megölni ha felrakod youtube-ra? :"D
2016. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!