Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Szóval egész eddigi életemben történtek furcsa dolgok velem, emlékszem óvódás koromban volt hogy hallottam hogy szólnak kikérdeztem mindenkit de senki nem szólt és nem egyszer volt ilyen... 2. osztályos koromig 2-szer láttam szellemet amire emlékszem és a véleményem nem változtatom meg azóta se. Egyik egy átlagos nap után történt ott "állt" anyukám ágya mellett nem láttam az arcát se a végtagjait csak egy hálóruhát és azt hogy átlátszó volt. A másik már egy nevezetesebb napon karácsonykor történt akkor egy barna köpenyes csuklyás lényt láttam arca a csuklya miatt nem látszódott csak annyi hogy a szeme vörös/piros volt és "világított". Nem csinált semmit csak állt és nézett. Azóta jó-pár évre eltűntek ezek a dolgok, majd 1-1.5 éve megint volt egy olyan hogy tv-nézés közben aludtam el a nagyszobában és egy másik kanapén ébredtem fel olyan 1-2 körül. Halottak napja miatt van a nagyszobánkban egy 4-5 kép a rokonainkról, és amikor felkeltem éjjel odanéztem mert a szemem sarkából láttam valamit és ott volt egy ilyen zölden világító koponya és amikor egymás "szemébe" néztünk ahogy én kaptam szívrohamot úgy ő is megijedt és eltűnt. Másnap reggel azt mesélték a szüleim hogy egyszer csak felkeltem ők próbáltak beszédre bírni de nem is szólaltam meg, és elsétáltam a másik kanapéra és lefeküdtem. Én erre egyáltalán nem emlékszem. Ami még furcsa hogy néha tudom irányítani az álmaimat mint például egy GTA-at. A másik dolog hogy mintha lenne valami rejtett erőm ami nem bír felszabadulni és akkor a szívemben érzek egy ilyen fura érzést... Nem kell írni hogy drogos vagyok (nem cigizek nem hogy drogoznék) és egy elég szép életem van eddig csak valamikor éjjelente ezen is elgondolkodok hogy miért voltak/vannak ezek... A válaszokat előre is köszönöm!

2015. febr. 27. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt idő mikor én is tudtam befolyásolni az álmaimat, ezt tudatos álomnak hívják. Általában ilyenkor felébredtem.. A többit, azt hogy miket látsz, meg a szellemek azokat passz. Lehet doki kell. (agyturkász) vagy hagyd a francba, az agy kifürkészhetetlen! De ha te látod a szellemek akkor az emberek 70% 80! Mért nem? És te mért látod ha nincs célod velük, ha nem mondanak semmit? Szóval ez csak valami téveszme
2015. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kanapés dolog szerintem alvajárás volt. Van amikor az alvajáró megérti amit mondanak neki vagy válaszol tehét alig lehet megkülönböztetni az ébrenléttől (tesóm ilyen)
2015. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezzel együtt kell tudni élni.
2015. febr. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt még elfelejtettem említeni hogy egy pár hónapja elkezdtem így random félni de hogy mitől... rendesen reszkettem, este fele lehetett úgy éreztem hogy valaki áll a bejárati ajtónknál.
2015. febr. 28. 07:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd hogy ha ott van akkor sürgősen távozzon.
2015. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Démonvadàsz vagy csak nem tudod de ők igen és figyelnek mikor fedezed fel.ha sikerult akkor kinyirnak
2015. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
61%
"Irányítani mint egy GTA-át" :D nem kéne annyit játszani
2015. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Annyit játszani... Nem játszok már 2 hónapja mert nem látom értelmét(életpazarló drága cucc)... A démonvadászra meg nem tudok mit mondani :D
2015. márc. 7. 08:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Rám is ilyen fura jelenségek törnek. egyszer volt , hogy aludtam aztán csak arra lettem figyelmes , hogy a fele ágy eltűnt és egy óriási vaddisznó fut az ágyamnak , aztán egy apró vakító fehér pöttyre lettem figyelmes a szoba sarkában , azután semmit se láttam , ezután egy fura ordító hangot hallottam ( mély és elég rekettes volt ) és valahogy a villanykapcsolóhoz kerültem
2015. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!