Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik hogy valaki kapcsolatb...

Létezik hogy valaki kapcsolatba akar velem lépni? Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Biztosan kis millióan hülyének néznek majd... Olyan mintha valaki kapcsolatba akarni velem lépni. Mindig érzem valaki jelenlétét. Ma beszéltem telefonon az egyik ismerősömmel és közben sistergést és esküszöm egy férfi hangot hallottam, de nem értettem mit mond. Félek!
2015. okt. 11. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
A "paranoia" kategóriában kellett volna feltenni a kérdést!
2015. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom... Nem is tusom melyik lehetőségnek 'örülnék' jobban...
2015. okt. 11. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsőnek.
2015. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah... Tesóm szerint GYES beteg vagyok. :D Legutóbb 3 éve volt ilyen, akkor valaki megfogta a karom. Erre keltem fel a delelésből. Azt hittem a párom és kiment konyhába. Nyár volt és megkérdeztem miért ilyen hideg a keze, hogyhogy ilyen hamar hazaért és mit pakol ilyen hangosan(konyhából hallottam)? Kimentem, már akkor felkészültem, hogy letolom amiért nem válaszol, de nem volt ott senki. :( Sírva futottam a szomszédba. Nemsokára rá éjszaka úgy kicsapódott az ajtó. Mindketten felkeltük rá. Ő nagyon szkeptikus, de láttam hogy Ő is nagyon megijjedt. Aztán szétmentünk és elköltöztem, szétmentünk. Azóta semmi nem volt, azt gondoltam hogy ha volt is valami a házé volt és nem hoztam magammal... De most megint van valami. Mi a ... csináljak? Mindenki lehülyéz!!!
2015. okt. 11. 17:20
 5/9 A kérdező kommentje:
- szétmentünk
2015. okt. 11. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

"Olyan mintha valaki kapcsolatba akarni velem lépni. Mindig érzem valaki jelenlétét."


Én a kutyámmal vagyok így. Nincs bent mégis érzem,de holnap megfürdetem.


"Ma beszéltem telefonon az egyik ismerősömmel és közben sistergést és esküszöm egy férfi hangot hallottam, de nem értettem mit mond."


Mert az utcán volt éppen,ahol szoktak lenni más emberek is,sőt beszélnek is!


"Félek!"


Én is,hogy ilyenek szavazhatnak és rajtuk múlik a nyugdíjam. :(

2015. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos, törlöm a kérdést.
2015. okt. 11. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Jah skizo lettél nem csoda hogy szétmentetek..csak vicceltem béla volt és igy tervezte el ..jol érezted a jelenlétét hogx kapcsolatba akar lépni veled nem halucinàltàl..

Nem akarta hogy bajba kerülj mégis beteggé tett az üldözési mània kezelése bonyolult

2015. okt. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kinézeted, testalkatod nagyban meghatározza, hányan és milyen (hátsó)szándékkal akarnak kcsolatba lépni veled.ap
2015. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!