Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ezt mivel lehet magyarázni?...

Tcsehi kérdése:

Ezt mivel lehet magyarázni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mentünk be a hidegből az unokatestvéremmel és meg volt fagyva a kezem,így hát oda tettem a kezem a kályha fölé és közben a fejem az uncsim felé fordítottam(eddig a kályha tetején nem volt semmi), mire visszafordultam a kályha tetején egy bazi nagy széndarab volt, pont a két kezem alatt . A széndarab meg biztosan frissen kerül oda, mert pár másodpercig parázslott és csak aztán aludt ki. Csak '

én láttam, hogy a szén az előtt nem volt ott.



#furcsa #para jelensáeg
2015. dec. 31. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

eszt semmivel se nem lehet se magyarazni mer olyan erők birtokában vagy ami vel képes vagy átteleoprtálni a magas széntartalmú/állagú egyszerűbb széndarabokat mert a kezedben az energiamezők megsoxorozódtak a hideg hatására!

orosz tudósok már kimutatták hogy a hideg hatására a részecskék lassabb rezgésszáma miatt a qvantumok elferdítik a rét-idő kontuniot és azért jött létre ezaz anomália!

ha sokat gyakorolod akár kisebb fadarabokat is képes leszel spontán teleportálni a sák kamrából egyenesen a kályhába! de csak óvatosan mert nem tudod mivel szórakozol!

2016. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?

Meg sem égetett?

2016. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kezem alatt volt, de nem érte a bőröm.
2016. jan. 8. 19:02
 4/7 anonim válasza:

Térmágia.

Üdvözöllek köztünk.

2016. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez mit foglal magába? Térhajlítás, tárgyak teleportálása?
2016. jan. 23. 16:33
 6/7 anonim ***** válasza:

manók.

A manók a mi térkiterjedésünkbe bele tudnak nyúlni.

Alapvetően jóindulatú lények, de csínytevők is!

Képesek ilyesmire.

2016. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyre érdekesebb válaszok. xD Na de komolyságot kérek, mert ez velem biza megtörtént...nem vagyok szkeptikus, de hosszú magyarázatot kérek a történtekről vagy itt vagy üzenetként olyantól aki ért ehhez. Köszi! :)
2016. jan. 23. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!