Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért érzem én is, ha másnak...

NagyGané kérdése:

Miért érzem én is, ha másnak gondja van?

Figyelt kérdés
Tehát.. Mindig látom/érzem, ha valakinek van valami problémája. De nem csak személyesen, hanem elég hozzá egy SMS, egy chat beszélgetés, egy telefonhívás. Bármi. Megérzem ha van valami az adott személlyel, legyen az bárki. Ehhez elég csak annyi, hogy az illető éppenséggel csak fáradt legyen, vagy bármi, ami miatt rossz kedve lehetne. Ennek következtében én is nagyon rosszul kezdem érezni magam (levertség, légszomj, szédülés, szomorúság, hányinger), volt hogy emiatt orvoshoz kellett vinni olyan rosszul lettem (csak mert valaki a közelemben ideges volt). Nem tudom mi okozhatja ezt.

2016. máj. 17. 21:57
 1/8 anonim válasza:
100%
2016. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt empátiának hívják. Valószínűleg erősen empatikus személy vagy.
2016. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem kell, hogy elmondja, hogy van valami, hanem megérzem.
2016. máj. 19. 02:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Az empátiához sem kell, hogy elmondja. Minél erősebb az empátia, annál gyorsabban, és annál kevesebb jelből meg tudod mondani, hogy milyen hangulata van másoknak. Néhány ember olyan érzékeny ezen a téren, hogy az empátiája gyakran átcsap telepátiába. Ennél is van "magasabb szint", de olyannal élőben még nem találkoztam, csak olvastam róla.
2016. máj. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ennek lehet mellékhatása ez a rosszullét szerűség, amit leírtam?
2016. máj. 19. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet. A rosszullét még nem is túl cifra következmény. Gondolj bele ilyenkor abba, hogy egy olyan érzelem vesz rajtad erőt, ami tőled idegen(más emberé), és az aktuális hangulatoddal esetleg még ellentétes is. A rosszullét jelezheti ezt az ütközést is.
2016. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez teljesen logikus.

köszönöm a választ!

2016. máj. 22. 01:30
 8/8 Maricrus válasza:
Nekemis ki tudod deríteni mi a gondom? Mert magamsemtudom, csak azt hogy valami bajom van :SSS ://///
2016. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!