Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nektek voltak már bármitől...

Nektek voltak már bármitől hallucinációitok vagy érzékcsalódásaitok? Érdekelnének.

Figyelt kérdés

Nekem kimerültség miatt voltak:


-Hallottam a saját hangomat ami úgy hangzott mintha a fejemből kifelé szólna a füleimen keresztül.

Először a nevemet mondta,majd a másik alkalommal pedig annyit szólt:"Tökéletes!".


-Mikor elmentem egy ajtó előtt láttam hogy ég mögötte a villany,de mikor benyitottam sötét volt.


-Láttam egy pókot a falon,és még arrébb is ugrottam onnan a székkel,persze ott sem volt.


-Ahogy néztem a falat olyan volt mintha egy-egy tenyérnyi helyen vibrált volna.



2016. máj. 30. 18:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Volt. Nem voltam piás, fáradt, drog hatása alatt sem. Szemem sarkából többször láttam tanáraimat elmenni mellettem, de amikor odanéztem persze nem voltak ott. Egy este lefekvés után tisztán hallottam ahogy egy tanárom kimondja egy osztálytársam nevét és egyszer a hátam mögött amikor énekeltünk hallottam szintén ugyanennek a tanáromnak a hangját. Persze nem ő énekelt, sőt a 15 km-s körzetemben sem volt
2016. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
egyszer hollandiában de már nem emlékszem pontosan egyebkent egyszer volt egy versenyem (autó verseny) 40 fokban az autóban körülbelül 70 lehetett én meg bevoltam öltözve ahogy azt kell az volt a baj hogy 6 órán keresztül nem ittam semmit nagyon fáradt voltam és nagyon melegem volt a verseny végén amikor akartam kiszálni a kocsiból azaz próbáltak kirángatni akkor volt velem hogy oda képzeltem a barátnőm hangját aki eközben a világ másik oldalán volt.
2016. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!