Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nektek voltak már bármitől...

Nektek voltak már bármitől hallucinációitok vagy érzékcsalódásaitok? Érdekelnének.

Figyelt kérdés

Nekem kimerültség miatt voltak:


-Hallottam a saját hangomat ami úgy hangzott mintha a fejemből kifelé szólna a füleimen keresztül.

Először a nevemet mondta,majd a másik alkalommal pedig annyit szólt:"Tökéletes!".


-Mikor elmentem egy ajtó előtt láttam hogy ég mögötte a villany,de mikor benyitottam sötét volt.


-Láttam egy pókot a falon,és még arrébb is ugrottam onnan a székkel,persze ott sem volt.


-Ahogy néztem a falat olyan volt mintha egy-egy tenyérnyi helyen vibrált volna.



2016. máj. 30. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a falból kilépett egy tüzet okádó sárkány, frekvenciaspektrumon láttam a tévéből kiszűrődő hangokat, egyre közeledett felém egy végtelen fraktál, meg szivárvány vett körül mindenfele.
2016. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az igen :DD ez neked mitől volt?
2016. máj. 30. 18:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron egy bélyegkockára felvitt színtelen, szagtalan, íztelen szilárd anyag véráramba juttatásától. :) Azóta nem volt alkalmam újra kipróbálni, de nem is nagyon szeretném.
2016. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Esetleg nem szeretnél róla valamennyit,vagy talán az egészet beszámolni?
2016. máj. 30. 19:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Húúúú,ezt megaszontam,szóval nem akarsz róla mesélni?
2016. máj. 30. 19:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Írj egy privit, hogy mire vagy kíváncsi, bár nyilván nem olyan élénkek már az emlékeim, mint frissen utána.
2016. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem folyton van. Most is. Azt haluzom hogy ezen a bolygón élek veletek.
2016. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 cli_hlt ***** válasza:

Egy éjszakányi nemalvás után sok ilyen tud történni. Főleg a látómező szélén szaladgálnak meg átváltoznak néha a dolgok.


Pl. ülök a villamoson, nézek előre, mellettünk haladnak az autók. Egyszer csak látom a szemem sarkából, hogy az egyik az orrán áll, függőlegesen. Mondom MI????? és odanézek. Persze normálisan halad tovább. Mintha meglátta volna, hogy odanéztem, és gyorsan visszaugrott a viselkedés normális keretei közé.


Ezért is nagyon-nagyon kell vigyázni a fáradtsággal. Most képzeld el, mi lehetett volna, ha nem ülök a villamoson, hanem vezetem is. Vagy nem is villamost vezetek, hanem kamiont.

2016. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ez igaz... várok még ilyeneket!
2016. máj. 31. 14:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Én valami mocorgást hallottam a heverő alól ahol épp pihiztem. Benézve alá majd egy tucat kisebb nagyobb kígyó tekerődzött ott. Átvillant az agyamon, hogy Á h@lye vagyok. aztán kinyitottam a szekrényajtót, és ott is volt néhány.

Megfordulva a szemközti polcról is lógtak néhányan. Néhány perc múlva már a csillárról is lógtak.

Aztán elhatároztam, hogy kicsit mérsékelni fogom a piát. Amióta nem iszom alkoholt azóta nem látok ilyeneket. Később egy videóban valaki beszélt erről, hogy az alkoholizmusnak három stádiuma van, és ez már a harmadik, mikor kígyók békák jönnek ki a szekrényből

2016. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!