Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Emberek kisugárzásának érzékel...

Delavega kérdése:

Emberek kisugárzásának érzékelése valós vagy más?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyenlőre csak azt hittem hogy meg vagyok bolondulva de nem, " hálisten" Az különleges képességnek tekinthető, hogy bizonyos embereknek a kisugárzását messziről érzékelem? Volt úgy hogy mögém állt valaki, és a kisugárzását érzékelve "aura?!" rögtön tudtam hogy kivolt az illető. Vagy az aurát érzékelhetem mint hő kisugárzásként, mert csak kisugárzást érzem, és nem mindenkinél, Vagy azoknál akik nagyon gyengék mert bajuk van. Vagy mert más végett. De furcsa, mert szerintem erre nem mindenki képes. Kezemmel pontosabban be tudom határolni az ember kisugárzását már ha van. Orvosomnál voltam ő kisugárzását félméterről is érzékeltem, lehet totál fáradt volt.

2016. júl. 10. 11:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Tovabb olvasgatva a dolgot, lehet erzekelni tudom az emberek eros aurajat.
2016. júl. 10. 14:04
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Kezemmel pontosabban be tudom határolni az ember kisugárzását már ha van."

Nem mindenkiét, igaz? Nos, mi emberek különböző módon hatunk egymásra. A szerelmi vonzódásnál is szerepet játszik az, hogy ez a "kisugárzás" mennyire simul bele a mi öntőformánkba. Ezért van az is, hogy van, aki az első találkozás után utálunk, van a ki közömbös, és van, akihez vonzódunk. Szóval nincs semmi különleges képességed, csak találkozol emberekkel, akik különböző módon hatnak rád.

2016. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tárgyak, emberek (és más élőlények) kisugárzásának érzékelése alós dolog.

Csupán egy Geiger-Műller számlálót kell beszerezned.

.

Ha van kisugárzása az embernek és képes vagy érzékelni, akkor érzékelned kell mindenkiét.

Ha nem mindenkiét érzékeled, ráadásul véletlen-szerűen működik, akkor nem képesség, hanem statisztikai véletlen.

.

"ő kisugárzását félméterről is érzékeltem"

Az már privátzóna, miért mennél közelebb egy dokihoz?

2016. júl. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!