Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha a halott édesapám álmomban...

Ha a halott édesapám álmomban elmondta az ötös lottó következő számait, ezeket a számokat megoszthatom a családommal is?

Figyelt kérdés
Nehéz élethelyzetben vagyok és az édesapám jeleket küld nekem a túlvilágról, hogy segítsen nekem. Éjszaka megjelent az álmomban és amikor elment, otthagyott az álmomban egy papírt, amire fel volt írva 4 db lottószám. Ezeket mindenképpen megteszem, de a kérdésem, hogy ezeket a számokat megoszthatom-e a nekem legkedvesebb emberekkel, az anyósomékkal is? Éppen aznap álmodtam ezeket, amikor telefonon beszéltük anyósommal, hogy hátha nyerünk a héten a lottón. Mi a véleményetek?

2016. júl. 18. 05:07
1 2
 1/15 anonim válasza:
80%
Az, hgy négy számmal nem fogsz nyerni.
2016. júl. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Trafó1 ***** válasza:
92%
Mi az a négy szám?:-DD
2016. júl. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Megoszthatod, ám ezzel növeled a nyertesek számát, azaz csökkented a te nyereményed mértékét és ezzel szembe mész apád akaratával.

.

Ha négy szám biztos, akkor vegyél 86 szelvényt és te leszel a befutó!

2016. júl. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Èrdekelne mi lesz a hiteddel, ha egy szám se jön be...
2016. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért csak négyet? :(

2. Miért osztanád meg? Vidd el a nyereményt egyedül (persze he bejön...), és ossz abból, amennyit és akinek gondolsz.

2016. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges. Ha több ötös találat van egy héten, úgyis csak osztozkodtok a nyereményalapon. Mondjuk még így is 86 szelvényt kell megtenned, hogy minden lehetséges kombinációt lefedj, amiben az a négy szám benne van, ami elég drága... Ja, és azért ne hagyd ott előre a munkádat, mert valójában elhanyagolható az esélyed, hogy nyerj, tök mindegy, miket álmodtál össze.
2016. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Mennyire voltál jóba az öreggel ?

Ennél már csak az lenne nyilvánvalóbb célzás, ha 6, vagy 7 számot írt volna le. :)

2016. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam, ha jószívű vagyok és őket is nyereményhez juttatnám, akkor nagyobb az esélyem. Az Univerzum jobban támogatna.
2016. júl. 18. 14:12
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Az Univerzum nem szerencsejátékos! - sőt a szerencsjátékosokat nem is támogatja!
2016. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ne oszt meg senkivel, tölts ki a lóttót, tartsd a szád, és várd az eredményt. nem biztos, hogy működik, ha mindjárt el is fecseged. Tedd a dolgod, és majd utána osztozkodj ha akarsz.
2016. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!