Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van az, hogy egy adott...

Quatermain kérdése:

Miért van az, hogy egy adott hely ahol korábban jártunk, vagy egy szó amit korábban hallottunk, pár héttel-hónappal később életünk meghatározó részévé válik, pedig azt előtte még véletlen sem gondoltuk volna?

Figyelt kérdés

Az események vonatkoznak évekkel ezelőtt történt helyekre, szavakra, akár mondatokra is.


De megesett már olyan is, hogy amikor olvastam egy mondatot (internet, újság, könyv) pont ugyanaz elhangzott abban a percben a tévében vagy rádióban, mikor épp melyik volt bekapcsolva. Nem egy alkalomról beszélünk.


2016. okt. 29. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

ilyen az élet!


és az a sok dolog amit láttál és nem vált az életed részévé?


Ez a szemlélő torzítása. Kognitív torzítás...

2016. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Véletlenül? :):)
2016. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem kiskoromban sokszor volt h valamit sose vettem észre aztán egyszer mégis is megtustam mi az (pl.:eldobott cigi, elem) aztán meg mindig észrevettem ezeket mintha csak az összes a környéken odajött volna
2016. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*és megtudtam
2016. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!