Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vannak paranormális jelenségek...

Vannak paranormális jelenségek? Tapasztalt már valaki?

Figyelt kérdés

Egyik este epp aludni probaltunk barátommal mikor a folyosórol csoszogó hangokat hallottunk kimentünk full sötétség de senki nem volt kint.

Annyiba maradt.

Aztan ra pár napra a konyha felől "dübörgő" hangok de senki se volt kint aludt mindenki en aztan gyorsan el aludtam.

Baratom meccset nezett es kb egymas utan többszöris ugyan az a hang a konyha felöl.

Eddig sose volt semmi hasonlo.

Nem vagyunk babonások se hasonlo.

Meglehet hogy csak véletlen az egesz?


2016. dec. 9. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
1 vagy sex zörejek 2 vagy rejtélyes szerek hatása amikböl sürgösen csökkenteni kéne
2016. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1.kistesoim vannak altalanos iskolasok es a szuleim mar kulon alusznak.

2.nem drogozunk

2016. dec. 9. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer a nevemet hallottam, a fülembe súgta (nemtudommi), egyszer meg egy érthetetlen nyelven mondatot is mondott. Egyszer éjjel nagyon rosszul aludtam, felébredtem, láttam egy férfi alakot keresztül suhanni a szobán. Nem olyan mint ahogy a filmekbe ábrázolják,hogy egy szürke átlátszó alak. Rendesen látszik az arcvonása meg miden, csak enyhén átlátszó.
2016. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat velem ilyenek remelem nem lesznek :((
2016. dec. 10. 13:03
 5/9 anonim válasza:
Ha jól végig gondolod az elmúlt napokat nem történt semmi furcsa körülötted,veled? Vagy ahol laktok lakàs,hàz annak a múltjába kutakodj ha esetleg előfordulna még ilyen és feltétlen ird meg?!
2016. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
#3 vagyok-> semmi különös a házal kapcsolatban. A az alak, egy kóbór szellem lehetett, a hang pedig rosszabb... gonosz démon szólt hozzám. Másképp nem tudott hatni rám, csak ugy, hogy hallottam a szavait, de azért kiváncsi vagyok mit mondhatott. De amikor szolitott, tisztán hallottam, hogy a becenevemet szólitotta. Mintha a fejembe mondta volna, vagy közvetlen közelröl a fülembe sugta volna
2016. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én hiszek a paranormális jelenetekben. Engem álmomban nagyon sokszor gyotor, hogy megjelenik egy gonosz szellem nevemen szolitgat, iszonyatossan félni szoktam, probálok segitsegert kiabalni de nem jon ki hang a torkomon. Probálok felkelni almombol es nagyon sok ideig nem megy csak szenvedek. Majd felkelel befutok édesanyámhoz es vele alszom. O hisz nekem . Nagyon gyakran elofordul. Az oruletbe kerget. 19L
2016. dec. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálam az ilyen mindennapos .. de én látom is őket
2016. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
93%

Nagyon sok oka lehet, fűtés(főleg most télen), szomszéd, kisállatok padláson/pincében, egerek.


Nem kételkedek a paranormális jelenségekben, de a nagy számok törvényei alapján inkább csak valami "normális" dolog.

2016. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!