Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Most mi van ezzel az indigó...

Most mi van ezzel az indigó gyerekes dologgal?

Figyelt kérdés
Azt olvastam h a mai húszon évesek az indigók de az én 5 éves öcsémre az egész illik amit róluk írnak.Most hogy van ez?
2010. máj. 6. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Az indigó gyerekek kicsik, max. 6 évesek. Nevüket onnan kapták, hogy indigókék az aurájuk, vagyis a tisztánlátás, spirituális megérzések nagyon erősek náluk. Vmi iylesmit olvastam. De ez később eltűnik. Sajnos.
2010. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
A 70-es években kezdtek érkezni az indígó gyerekek.Tehát azért még mostanság is születhetnek indigók,de vannak kristály gyerekek is.Ők még csak az utóbbi pár évben kezdtek érkezni.
2010. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. máj. 6. 15:53
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Honnan érkeztek?
2010. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanonnan,ahonnan az összes többi ember;D

Csak őket fényküldötteknek nevezik,bizonyos tulajdonságaik miatt.

Születésük előtt azt vállalták,hogy segíteni fognak az emberiségnek.


Bővebben itt lehet róluk olvasni,ebben a cikkben minden lényeges dolog benne van ,amit tudni kell róluk.


[link]

2010. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
én azt olvastam, hogy 1999.aug.11óta(nagyfogyaztkozás) nem születnek indigó gyerekek, mert új akkor volt egy újkorszak hajnala, ami 2012-ben érkezik meg.
2010. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
A 2. világháború óta egyre több indigó más néven gyémánt, avagy kristály gyermek születik. Az aurájuk indigó színű. Ez a 3. szem csakrára utal, amivel látni és érezni lehet az ilyen dolgokat.2000 óta is születnek és születni is fognak indigók. Jellemző rájuk a különcség, az hogy van egy egyéni saját gondolkozásmódjuk. Szóval nem haladnak az árral és a megérzéseik kitűnőek. Kérdezz rá a tesódnál, hogy miket szokott álmodni vagy szokott e különös dolgokat észlelni, ami senki sem hisz el.
2010. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ami az indigó gyerekekről van írva az minden illik rá és látja a szellemeket,pont 2 napja amikor olvastam neki és egyszer csak feláll és tök nyugodtan azt mondta h van itt valaki és h menjünk innen:S

Sokan furának is hiszik mert hiperaktív de egy hihetetlenül kedves gyerek,még nem láttam ilyen értelmes és kedves gyereket ráadásul amikor a közelében vagyok szinte érzem az energiáját mintha feltöltene.De ha valaki látná h milyen és hogy viselkedik akkor egyből észre venné h indigó gyerek.

2010. máj. 18. 18:45
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

17:33 vagyok

A leírásod szerint ő indigó. Tipikus jellemzője a hiperaktivitás. Rengeteg indigót ismerek, egy olyan társaságba járok ahol a gyerekek 60-70%-ka nem tiszta indigó és van 4-5 akik teljesen tiszta indigók.

Szerintem, ha elég érettnek tartod akkor taníthatnád ilyesmire. Tulajdonképpen elég mesélni az ilyesmiről neki, nem is kell tanítani. Majd ráér a meditáció stb. De semmiképp se hagyd, hogy bántsák lelkileg, az indigók érzékenyek!

15f

2010. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Uhh,15 vagy csak és ilyen jó a gondolkodásod..bocsi csak ritka az ilyen.Köszi a tanácsot,próbálok vele türelmes lenni csak néha kicsit nehéz hogy pl.: maximális figyelem kell neki 24 órán át és azért figyelek hogy ne bántsa meg senki sem.
2010. máj. 18. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!