Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Most mi van ezzel az indigó...

Most mi van ezzel az indigó gyerekes dologgal?

Figyelt kérdés
Azt olvastam h a mai húszon évesek az indigók de az én 5 éves öcsémre az egész illik amit róluk írnak.Most hogy van ez?
2010. máj. 6. 13:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
amúgy szokott is sokszor rosszakat álmodni de nem nagyon akarja elmondani.És mivel én szoktam meditálni és ha jön hozzám akkor egyből érdeklődik és utánoz szóval ha most még csak úgy tesz lehet h később szeretné rendesen.
2010. máj. 18. 21:32
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Én a 70-es években születtem,és a leírás alapján alighanem indigó vagyok.Úgy tudom,mostanában már nem indigók,hanem kristályok születnek.De az indigók is kristálá fognak alakulni,állítólag.
2010. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%

Akkor én is indigó gyerek lennék???

Én szóktam látni a szellemeket , de nem mindig néha 1 percig is szóktam öket látni, de néha csak egy pillanatra, PL: van ugy hogy ülnek egy padon, vagy van olyan amikor egy autóban látam a teste fehér volt de az arca sötét, de 7 éves koromban látam egy tűzembert ami nagyon érdekes volt..

Én a osztályombol is kitünök és valahogy más vagyok mint a többiek nem megativan hanem pozitivan....

2010. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

17:33 vagyok ismét

Ha így teszel, akkor nem lesz semmi gond. Egyébként még az is jellemzőjük, hogy vannak művészi adottságaik. Ha valami zavarja őt akkor mindig beszéld meg vele, hogy kibeszélje magából illetve ha úgy adódik öleld is meg. Az ölelés jó tisztításra. Ha jobban érdekel a lelkivilága, akkor keresd elő a rajzajit, a legjobbakat egészen kiskorában rajzolhatta.

Egyébként köszönöm az elismerést :)

2010. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát régen nagyon sokat rajzolt csak most h új csoportba került nem szerei ezt a környezetet mert a gyerekek elég erőszakosak és most szinte sosem rajzol,volt amikor belém csimpaszkodott mert nem akart bemenni a csoportba de ha más csoportba van akkor nagyon örül.Köszi a tanácsokat:)
2010. máj. 22. 11:50
 16/19 anonim válasza:
56%
Én is indigó vagyok, pedig már 23 éves...
2010. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, én is indigó vagyok. De az a gond, hogy '93-ban születtem. 16vagyok. Láttam már/éreztem szellemeket, nyitott a harmadik szemem, képes vagyok a telepatikus dolgokra(megérzek ezt-azt), előre is láttam már néhány dolgot.És eléggé különc vagyok, és nagyon érzékeny mindenre(emberek rezgésszintjére is, aurát is láttam már, egy Kristály-lány auráját.)

93-asok lehetnek indigók? O.o

16L

2010. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Sztem indigó vagy.Am én is álmodom fura delgokat volt is egy ilyen kérdésem egy álmommal kapcsolatban és nagyon fura volt:SDe én tuti h nem vok indigó.Anyum mondta h szte nagyon hasonlít rám a kristály gyerekeknek a leírása és mondta h az öcsémnél és nálam olyan volt amikor átölel mintha sugároznánk az energiátxD

De szerintem nem vagyok kristály.

Am milyen színű volt a kristály lánynak az aurája?

2010. jún. 13. 11:33
 19/19 anonim válasza:
2010. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!