Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Óriási nagy kereszt van a...

Óriási nagy kereszt van a házon. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Most veszünk új házat és amit kinéztünk sőt már meg is vettük,van rajta egy óriási nagy kereszt. Valamit mindig vissza vonzott a ház,mindig aztmondtam nekem ez nemkell,párom meg akarta. Aztán 3. Alkalomra újra vissza mentünk megnézni. És végül megvettük.. Ez mit jelent? Miért van ott egy akkora kereszt és ez a vonzás a ház iránt mi lehet?
2017. márc. 11. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Szedjetek le a keresztet rola
2017. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, tetszik a ház és a környék. A keresztről érdeklődj az előző tulajdonosnál, én nem tulajdonítok neki különleges tulajdonságokat. Ha tetszik, hogy ott van, hagyjátok fent, ha nem, szedjétek le.
2017. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tegyél fel képet
2017. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt hogy a templomot adták el nektek.
2017. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Az enyémen meg egy hatalmas háromszög van.

Jaj, ez biztos azt jelenti, hogy valamikor meg fogok halni!

2017. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Missi_Key ***** válasza:
Biztos vallàsosok laktak ott, vagy felszentelték
2017. márc. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképpen érdeklődjetek, hogy nem e történt haláleset vagy egyéb. Ha a lakásban fáradtak lesztek, betegesek, kopogást hallotok, akkor bebizonyosodik, hogy nem véletlenül vonzott bemneteket. A kereszt amúgy védelem, ezért lenne jó tudni, hogy ki és miért tette oda. Ne érezzetek félelmet.
2017. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!