Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megakarom idézni a Kereszt...

Megakarom idézni a Kereszt Apámat?!

Figyelt kérdés
9hónapja hogy saját kezével vetett véget az életének ( legalább is a jelek és a rendőrök szerint.)De én ebben kételkedem mert jól ismertem és tudom milyen ember volt.Megszeretném idézni és csak annyit kérdezni tőle hogy egyedül tette vagy valaki más?Kérlek normális válaszokat adjatok.
2012. jún. 16. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
2012. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha más tette, akkor már nem tudod megidézni, mert nagy valószínűséggel reinkarnálódott, vagy olyan szférában tölti a két élet közötti idejét ahonnan nem nagyon lehet visszahívni. A test halálát követően a személyiség is meghal nem túl hosszú idő múlva, és akkor már csak a lélek marad vissza, ami majd reinkarnálódik.Ez pedig se szép szóra, se kényszerre nem jön neked oda. A szellemidézés során a személyiséget lehet visszahívni, ha az még létezik. Ha nem, akkor vagy egy emlékképet sikerül összehoznod, ami a benned élő emlékek alapján felidéződő kép, és ez nem fog neked normális választ adni, vagy valami olyan jön, aminek köze nem volt a keresztapádhoz. Ha öngyilkos lett, akkor visszahívható, de az mindenkinek csak a kárára lesz, mert akkor a saját szenvedését rád fogja szabadítani, mert míg az öngyilkosságot kiváltó okot fel nem dolgozza, addig egy rémálomhoz hasonló állapotban tölti az idejét. Szerintem ne kísérletezgess ezzel.
2012. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Idézés helyet hellinger féle csasládfelállítás során erre választ tudsz kapni.A goggle a barátod.
2012. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy halott nem visszahívható. Hagyd, nyugodjon békében, a többit meg csak a rendőrökre tudod bízni.
2012. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
ISTENEM! Szerinted létezik ilyen hogy "idézés"! BASSZUSKULCS! AKKOR már rég nem lenne kérdés hova kerülünk halál után! Mivel minden ember csak megidézné a halott haverját oszt megkérdezné tőle hogy hol vagy! Hány éves vagy te?
2012. júl. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik idézés!

Idézem keresztapámat: "Meg kell dugni nőt, aki nem szalad el!"

2012. júl. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A hellinger féle családfelállítás én is javaslom. Google: Kövesdi Krisztina
2012. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem. nem akarod megidézni !
2012. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sok sikert xd
2012. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Hellingert én is javaslom, de a vallásos pszichológusoknál a terápiák arról szoknak szólni, hogy ha elakadás van majd istenke odajön és segít, te csak bízzál meg imádkozzál, és ezt nem csak Hellinger közben teszik, ehhez meg nem kell pszichológiai suliba járni. Vannak más állítók is.
2012. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!