Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért álmodtam lengyel szavaka...

Miért álmodtam lengyel szavakat az álmom végén ha nem is beszélem a nyelvet?

Figyelt kérdés
Google fordítóval néztem meg. Pár szót amire emlékeztem ébredéskor. Nem tudok lengyelül sohasem tanultam.
2017. máj. 5. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Az agy nagyon furcsa dolgokra képes.. :)
2017. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ittál lefekvés előtt vodkát?:D
2017. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez szuper. Egyszer hallottam egy indiai zseni kislányról, aki reggel felkelt és folyékonyan beszélt angolul. Aztán elfelejtette, de újra megtanulta könyvből. Valószínűleg te is nagyon intelligens vagy, azért történt meg veled :). Én meg egyszer láttam álmomban egy kottát, de nem tudtam elolvasni és leírni sem tudtam, amikor felkeltem. Kíváncsi lettem volna rá, milyen dal szerepelt azon a kottán és ki írta?
2017. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 thoomas26 ***** válasza:
64%
Nem biztos, de egy előző élet emléke is lehetett. Regressziós hipnózis során előfordulhat például, hogy az alany azon a nyelven szólal meg az eljárás alatt, amilyen nyelven beszélt az a személy, aki ő volt, abban az előző életében, melyre visszatekint. Hipnózis során és álom alatt is egy módosult tudatállapotban vagyunk, így könnyen lehet, hogy álmodban egy előző életed emléke derengett némileg fel.
2017. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Enigma-108 ***** válasza:
66%

Érdekes kérdés :)

Talán kicsit furcsa lesz a válaszom.

Minden bizonnyal tudsz lengyelül és még sok sok másik nyelven is....a kérdés az, hogy melyik részed ?

Jelenlegi éntudatod nem ismeri a lengyel nyelvet de a Tudat maga ami benned létezik nyilván ismeri.


Az érthetőség kedvéért jegyezzük meg: minden ember olyan mint egy színpadi szerep(Te), mely mögött egy halhatatlan színész játszik (a Tudatod).

2017. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos hallottad valahol, pl. tévében, utcán, youtube, bárhol. Akár sok évvel ez előtt. Az agyad mindenre emlékszik, amit valaha hallottál, csak ébren nem tudod előhívni.

Amúgy en is álmodtam már olyat, amiről ebren előtte fogalmam se volt, hogy létezik, vagy hogy én ilyeneket tudok. Nagyon érdekes és izgalmas megélni az ilyesmit!

2017. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Annyit hozzátennék még, hogy lehet hogy olvastad lehet, hogy nem is tudatosan. Velem pl szokott olyan lenni (nagyon gyakran), hogy járkálok a házba, és egyszercsak 'megjelenik' bennem gondolat formájában egy szó. Tökmindegy h milyen szó. Pár perc keresgélés után rájövök, hogy valamelyik szinte teljesen észrevehetetlen papírfecnin, újságon, dobozon, stb-n 'olvasta az agyam'. És még csak fel se tűnt. Na valami ilyesmi történhetett veled is.
2017. jún. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!