Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Furcsa zajok éjjelente?!

Furcsa zajok éjjelente?!

Figyelt kérdés

Reménykedem rátalál a kérdésre egy hozzáértő is. Olvasgattam a neten utána, de valahogy egyik sem adott kielégítő választ. Már egy ideje kisebb neszeket, falon dübögést észleltem a szobámban. Úgy voltam vele; jó biztos csak a padló recseg magától, vagy valami kis állat. Ma éjjel viszont, nem tudtam aludni a zajongástól. Nyitva hagytam a szobám ajtaját gondolván, hogy nem lesz a szobámban így zajongás és a kiskutyám is be tud majd jönni hozzám. Viszont a folyosóról a zajok.. ; kulcs csörgés, mintha az egyik bútort elmozdították volna, sóhajtások, kopogás mindenfelől, olyan hang mintha 2-3 ember végigfutna a folyosón, erőteljes zajok voltak...

Mikor már végre sikerült félálomba kerülnöm, arra riadtam fel, bár a szememet csukva hagytam, mert nagyon féltem, hogy valami világít az arcomba, 3x felkapcsolt, elaludt és utána elmúlt. A mobilom nem lehetett, az nem szokott önmagától villogni és az ablakon sem jöhetett be semmilyen fény. Valaki tudna erről bővebb magyarázatot adni? Kopogószellem? Bánt? Hogy lehet megszabadulni tőle?



2017. aug. 22. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Ne igyál annyit lefekvés előtt :D Vagy akkor többet.
2017. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
értelmes választ szeretnék, nem "trollokat". Köszi
2017. aug. 22. 15:00
 3/17 IceFlame válasza:
81%

a kopogások valószínűleg egér lehet... (nálam is van hallom hogy mászkál és a rágcsálása kopogás szerű)

de a futkosásra meg a villogásra nincs tippem.

2017. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 thoomas26 ***** válasza:
89%

Alaposan körbe kell járni a dolgot, hogy valóban kizárhass minden hagyományos, racionális magyarázatot. Csak ebben az esetben számolhatunk a szellemi tevékenység lehetőségével.

Ha így van, akkor olyan szellemmel van dolgod, aki a teste halála után, annak rendje módja szerint még nem kelt át a szellemvilágba, s itt ragadt a köztes térben. Nagyon fontos lenne, hogy megtudd ilyenkor, mi a célja, mit szeretne. De végső soron az igazi megoldást számára is az jelentené, ha végre úgy döntene, átkel a fénybe. Ennek meggyőzésére lehet kísérletet tenni, de igazi esélye annak van, aki kommunikálni is tud vele. (Szólni, akár gondolatban te is tudsz hozzá, de a válaszát valószínűleg nem fogod érzékelni.)

Ha nem félsz tőle, s elég erősnek érzed magad, akkor nem tud bántani.

A fényjelenség lehet e szellem tevékenysége is.

Azonban ezt már a tudatod is megteremthette számodra, mely a félelmedből táplálkozott.

2017. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egy egér szelleme lehet (ez magyarázat a villogásra is). Szellem egér elűzéséhez szellem macskára lesz szükséged. A szellem macskák legjobb lelőhelye a forgalmas főutak mellett van, ha látsz egyet éjfélkor, akkor már csak rá kell venned valahogy, hogy jöjjön el a házadba a szellem egérhez. Ez a része nem lesz egyszerű...
2017. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Húbaz meg, ha sóhajtás is van akkor ott már nem sok van hátra. Én a többitől is összeszarnám magam.
2017. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Na ezért nem szabad inni gyógyszerre! :D :D Amúgy a viccet félretéve, pontosan tudom miről beszélsz, amikor apám meghalt, akkor utána történtek furcsaságok a lakásban, aminek a fizikai ismereteim alapján nem lett volna szabad megtörténnie.. De ne foglalkozz vele, és majd abbamarad. Illetve mi papot hívtunk, bár nem tudom, hogy az mennyit segített, de mára teljesen abbamaradt.
2017. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
az oké, hogy kopogás lehet egér is. Csak itt az a baj, hogy ritmusosan kopogott mindig csak 3-at.. :(
2017. aug. 24. 11:35
 9/17 A kérdező kommentje:
áá az kizárt, hogy kimenjek hozzá vagy beszéljek hozzá. Majdnem összekaksiztam magamat így is a szememet nem mertem kinyitni, még a szüleimnek se szóltam, mert a ház túlsó felében van a szobájuk és féltem kimenni ..
2017. aug. 24. 11:45
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy menniyre vagy vallásos, de én úgy tudom, hogy ezekhez tilos(!) beszélni! Ne is vegyél róluk tudomást! Ártani nem tudnak neked, max félsz, de akkor elérik a céljukat. Ha nem veszel róluk tudomást, akkor abbamarad (tapasztalat!) Előző voltam :D ;)
2017. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!