Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Már sokadik alkalommal történt...

Már sokadik alkalommal történt, hogy hajnali háromkor, vagy reggel hatkor éktelen dübögés hallatszik a plafon felettről. Emeletes házunk van, és az emeleten a padlásról hallani ezt a hangot?

Figyelt kérdés

Csak komoly válaszokat!

csak én hallottam ezt, de most a testvérem is! És a macskám eddig is hallotta. Azonnal, mert mindjárt este van! Vajon mi lehet ez?


Kívülről is szigetelve van, állatok nem tudnak bejönni. Mi lehet ez?


házunk hőszigetelve van, tehát, ha a padlást megnézzük, üveggyapot és hőtükör fólia látható. Mindenféle sérülés nélkül?



2017. okt. 14. 09:37
 1/8 anonim válasza:
Szerintem Adam Lanza az...
2017. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Toby akar veletek társasozni. Tudod amiben mutogatni, rajzolni, meg beszèlni kell. De ha toby nem normális akkor milyen?
2017. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a nyest jelenléte biztosan kizárva, akkor marad az, hogy két egymáson súrlódó gerenda okozza a hangot (hő- illetve nedvesség okozta tágulás).
2017. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell menni és körül kell nézni. Ha bármi jár ott, annak nyoma van.

A szellemek pedig nem dübörögnek, sőt, még a démonok se.

2017. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztonsággal kizárhatjuk az egereket, mókusokat, denevéreket, és hasonló jószágokat, akkor a hőtágulástól simán recseghet-ropoghat minden.
2017. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is azt hittük, hogy nem jut fel a padlásunkra semmi, de azt is tévesen gondoltuk, hogy nincsen régi oszló szalonna ott... Az állatok néha nagyon ügyesek. A legjobb, ha felnézel és megbizonyosodsz róla, hogy van e valami, ami nyomként szolgál.
2017. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hívatlan vendégek mindig az ereszcsatornában közlekednek. Nézd meg a földet az ereszcsatorna kifolyásánál. Ha ott le van taposva a föld, akkor vendéged van. Nekünk volt. Féltéglákkal betámasztottam az ereszeket, pár napig még volt mászkálás, aztán egy hajnalban egy nagy puffanás, ahogy leugrott az állat a tető széléről, és aztán nem jött vissza, mert nem tudott felmászni vissza.
2017. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

mogyorós pele

év állata egyébként tavaly

2017. okt. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!