Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akkor most a sokadik de annál...

Walk w1th mee kérdése:

Akkor most a sokadik de annál komolyabb kérdés. Léteznek vámpirok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 00:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, most volt a Tv-ben.

Ja nem bocs, az csak Batman volt.

2012. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg komoly a kérdés ha már 112.-dik alkalommal is muszáj volt megkérdezni...ügyi vagy te is
2012. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
69%

Igen léteznek!


Edward Cullen

2012. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ha azokat kérdezed akik vérrel táplálkoznak és mindenféle képességeik vannak,akkor nem.Viszont olyanok igen,akik vámpírnak hiszik magukat,ezért másokat megölnek a vérükért.Vannak akik emberi vérrel táplálkoznak,a kannibalizmus egy ágazata.
2012. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7%
Nem. Reptoidek léteznek.
2012. aug. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Igen. Van egy denevérfaj, amit így hívnak. Vannak energiavámpírok is. Viszont olyan, amilyenre te gondolsz nincs. Bővebben Wikipedia. Ja, a kérdést remélem viccnek szántad.
2012. aug. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Jesszus...nem bírom tovább, hozzá kell szólnom. Hihetetlen, hogy milyen hülye válaszok vannak.

Igen, léteznek. Csak az emberek agyába elültették, hogy ez csak mese stb. Mert ez nekik jó, hogy az emberek ezt gondolják. Régen üldözték őket, mint szörnyetegeket.Ma meg a twilight meg hasonlók miatt mindenki oda van értük. Régóta foglalkoztat a téma és sok mindent sikerült kiderítenem, megtudnom. Először én is kételkedtem,de ahogy sok sok kitartó munkával egyre több kisebb bizonyítékot találtam ,egyre jobban hittem,h léteznek tényleg. Ma pedig már nem hiszem,hanem tudom.

2012. aug. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Kedves utolsó :) Ugye te sem gondolod komolyan, hogy nincs kézzel fogható bizonyítékunk egy vámpír létezésére sem, mégis "tudható", hogy léteznek? Azért egy vámpír nem "isteni kérdés", hogy elég legyen a hit hozzá :)
2012. aug. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem léteznek.
2012. aug. 30. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez egy betegség.
2012. aug. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!