Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy idézzek szellemet?...

Hogy idézzek szellemet? Valamit elronthattam. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem...Sokat vagyok itthon egyedül, gondoltam el kéne a társaság, és hát nincs is jobb mint halottakkal beszélgetni, vagy démonokat idehívni, s elűzni azt. Interneten begyűjtöttem pár infót, hogy miképp tudnék szellemet idézni, és maradtam az ouija módszernél. Megfogtam egy lapot, írtam rá betűket, de túl kicsik lettek a betűk, így feleses pohárral kellett dolgoznom. Mivel nappal volt, sötét helyre kellett mennem. Mivel nincs ablak a wc-ben, így bementem oda, meggyújtottam egy gyertyát, a lapot a mosógépre tettem (nem ment a mosógép), majd össze-vissza cibáltam a lapon. Beszélgettem a nemlétező szellemmel, hogy adjon valami jelet, de semmi. A szeánsz végén a fejéhez vágtam, hogy ,,nem is létezel!", komolyan mondom, jólesett kiadni magamból. Kicsit hamarabb abbahagytam, mint akartam, mert ugye wc közelében voltam, és már pisikélnem kellett. Utána gondolkodtam...Bementem a spejzba, mivel ott sincs ablak, és letettem a kenyerek mellé a gyertyát, a kenyér majdnem meggyulladt... Odébb raktam, s folytattam hasznos időtöltésemet. Beszéltem hozzá, hogy ki ő, jelenjen már meg, de semmi. :( Valami tanács, hogy hogyan kéne szellemet idéznem? Mit csináltam rosszul? 16L
2018. jan. 15. 16:33
 1/8 anonim válasza:

Hmm hát eloszor is ne unalmadban tedd vagy hulyesegbol.

Vehetsz ilyen tablat amin kommunikalni tudtok,de ha nagyon akarod probalj ellazulni beszelj hozza esetleg tarts ilyen boszis 'trukkoket'!:)

2018. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"nincs is jobb mint halottakkal beszélgetni, vagy démonokat idehívni, s elűzni azt."

Nos, itt a sikertelenséged titka!

Halotakkal hiába akarsz beszélgetni, ők vakok, süketek, némák egyszerre.

Szellemidézésnél nem a halottakkal, hanem az elhúnytak SZELLEMÉVEL beszélgetnek!

A Démonok igaz, rosszindulatúak, de nem hülyék. Hiába akarod megidézni őket azért, hogy aztán elűzhesd a megjelentet, ők előre ismerik szándékod, nem bolondok megjelenni!

.

"Mit csináltam rosszul?"

Azt, hogy hasznos időtöltés helyett ilyen badarságokat akarsz művelni.

2018. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Utolso nem kene depresszioba ejteni a kerdezot..tudom tudom nem irtal csunyat a te szemszogedbol de lehet masnak ez igen rossz erzes.Egyebkent a szellemek.jogos amit mondasz hogy nem tudnak beszelni mert nincs semmi csak lélek de kitudja..Mindenesetre én megprobalnam ha akarnam:)
2018. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 r.sentinel ***** válasza:
A tanacsopm az hogy ne foglalkozz ilyesmivel, fogalmad nincs mekkora veszelynek teszed ki magadat ha netan nem ugy alakulnak a dolgok mint ahogyan elkepzelted. Ha hianyzik hogy ejszakakat ne tudj aludni es ismeretlen leny iranyitson nem pozitiv modon akkor tudd hogy mibe vagsz bele, sajat dontesedert vallald majd a kovetkezmenyt. Csak megfelelo tudassal rendelkezok altal tanacsolom, az interneten valo olvasas zsakutca.
2018. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mi a francnak akarsz démonokat idehívni, ha aztán elűznéd őket?
2018. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne csináld hagyd őket, tény hogy jobb tartani az emberektől mint a szellemektől, de hosszú távon komoly mentális illetve pszchiés problémáid lehetnek, ha valami úgy sül el hogy megijedsz... Nem játék...

Egyedül elsőre amúgy sem sikerül.


Ha leszeretnéd foglalni magad ezo témában inkább meditálj vannak jó ingyenes vezetett meditációs hanganygagok neten.

2018. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Neked amúgy elmentek otthonról?...Már hogy ilyen sokat vagy egyedül otthon.
2018. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyet NE akarj játszani. Nem játék. Nagyon nem...Főleg ha a játék végén ott marad/nak és csinálják a "hülyeséget". Rossz ám folyamatosan parázni,annak ellenére,hogy azt akarod bebeszélni magadnak,hogy ez hülyeség,ez nem valós,ilyen nincs is. Ilyesztő,amikor székek,poharak csúszkálnak,lépéseket hallasz,olyan zajokat hallotok többen is,amit nem kéne hallani. És sorolhatnám azt amit a tinikori barátnőmmel unalomból/hülyeségből elindítottunk. Jópár nap volt,amikor a lépcsőn ültünk kint,nem mertünk bemenni a házba,ha valaki előbb ért haza mint a többiek. Hagy őket békén,hagyd meg ezt a "játékot" a hozzáértőknek,Te pedig olvass,takaríts vagy bármi mást amit gondolsz,csak ezt ne.
2019. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!