Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Igaz az, hogy volt már arra...

Igaz az, hogy volt már arra példa, hogy egy ember úgy halt meg, hogy ki ment este a temetőbe?

Figyelt kérdés
Tehát a történet az , hogy este ki ment a temetőbe, majd oda ment egy sírhoz , és egy kést szúrt a sírba, csak nem vette észre, hogy a kabátját át szúrja, és ezzel oda "tűzi" magát a sírhoz , és amikor el akart menni , nem tudott szabadulni, és az ilyedtségtől állt meg a szíve (azt hitte a halott tartja vissza :d) ?
2018. jún. 27. 15:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
91%
Nem hiszem, hogy megtörtént. Hogyan szúrt kést a sírba, miért szúrt egyáltalán kést a sírba? Miért nem húzta ki és ment el, miért nem vette le a kabátját?
2018. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
"Hogyan szúrt kést a sírba?" Ugy , hogy meg fogta , és bele szúrta, nyilván nem a sír kőbe, hanem a talajba.. "Miért nem vette le a kabátját "? , Azért mert télen este kb van mínusz 6 fok , "Minek szúrt bele a sírba "? Lehet így akarta a szellemet el üldözni, vagy ki tudja... ennek én sem tudom a rendes okát, de a történetben ez van benne , "Miért nem ment el onnan"? , Mert nem bírt szabadulni , ahogy a kérdésben le írtam.
2018. jún. 27. 15:12
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
A hirtelen ijedtség okozhat szív megállást, ez orvosi tény, de hogy ebben az esetben is ez történt, kérdezd meg magát a forrást.
2018. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Ritka bénának kell lenni ahhoz, hogy valaki véletlenül odaszúrja a kabcsiját pont egy sírhoz. De ha ennyire hülye valaki, biztos képes bele is halni. Legalább nem kell messzire vinni a temetéshez, ennek is lehet a jó oldalát nézni, nem?

Bármilyen elvetemült is az a mocskos szellem, azért ilyen esetben a halott csak kijött volna a sírból segíteni neki, hogy a kését kihúzza a földből. Ha már élet-halál kérdés, az a halott sem lacafacázik.

2018. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
92%

"Azért mert télen este kb van mínusz 6 fok"


Jajj, idei lettem rögzítve, meg fogok halni, ha nem enged ki senki! Levehetném a kabátomat, kibújhatnék majd kiszabadítanám utána a kabátot, de vazze -6 fok van!!! Jajj!


Hogy a piklibe tud úgy szúrni valaki, hogy a saját kabátját is átszúrja?

Milyen Macsettálval szúrt bele a földbe, hogy jobban beleragadott az a kés, mint Arthur király Excaliburja???

2018. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez a rejtélyes igazságok című sorozatban volt. Igaznak mondták, hogy tényleg megtörtént, de sok mese volt abban a műsorban...
2018. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen pl abban is benne volt , de hallottam is már ilyenről...
2018. jún. 27. 16:41
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Én is úgy haltam meg.
2018. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
A kérdezőből kiindulva szerintem van olyan hülye ember, akivel ez tényleg megtörténik.
2018. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
49%
Nem te vagy az a pánikbeteg, aki pár napja még biszexuális akart lenni?
2018. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!