Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mely filmekben van példa ara...

Mely filmekben van példa ara ahol az eggyik ember el veszi a másik ember lelkét? Kérlek indoklással írd hogy ki kinek miért és hogyan teszi!

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:

preacher sorozat 2. évad.

riddick 2.

2017. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
riddick 2. hol és miért gondolod hogy ez történik?
2017. szept. 27. 02:43
 3/9 anonim ***** válasza:

a főtéren a lord marsal kitépi egy hőbörgőből,hogy példát stauljon.

egyébként ez a hőbörgő játssza a csillagkapuban todd lidércet.

2017. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem ilyen értelemben érdekel mint a régi filmplusszos kaland fantazik vagy sorozatokban.


Hanem ahogy az életben is tőrténik.

2017. szept. 28. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

miért?

az életben hogyan veszi el egyik ember a másik lelkét?

2017. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sem tudom pontosan ezért is kérdem. Az életben is használjuk ezt a fogalmat. Hogy el adta a lelkét. Meg el vette a másik lelkét stb. Valami film példa jó lenne mind kettőre bár sejtéseim vannak azért miről is lehet szó max rá kérdek hogy jó nyomon kapisgálok e pl Star wars Sidious anakinak.
2017. szept. 29. 06:36
 7/9 anonim ***** válasza:

jah,hogy átvitt értelemben adja el a lelkét...

ilyenből sokkal több film lesz,majd írok párat.

2017. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"pl Star wars Sidious anakinak"


de ez akkor egy jó példa rá vagy vannak jobbak is esetleg komolyabb értelműek? Nem vagyok biztos benne hogy a példám megfelelő öszhangban van a fogalommal éppen ezért valami érvre volna szükség ami segít meg világítani.


Szerintem ha valaki valami becstelen dolgot tesz és annyiba hagyod az is valami hasonló dolog lehet de az sem minden esetben mert van amikor pont azzal veszted el ha hagyod hogy provokáljon.

2017. szept. 29. 20:54
 9/9 A kérdező kommentje:
Na mi az mégsem találsz?
2017. okt. 5. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!