Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van itt olyan, aki használt...

Van itt olyan, aki használt már Ouija táblát? Történt valami érdekes, megmagyarázhatatlan dolog?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, veszek egyet, csak még nem tudom, megéri-e kiadni rá pénzt :D Szóval akinek van tapasztalata vele, az leírhatná.

És lehet, hülye kérdés, de szkeptikusként érdemesebb lenne mondjuk használtat vennem, aminek "múltja" van, mármint úgy nagyobb eséllyel lépek kapcsolatba a túlvilágiakkal? Ez csak onnan jutott eszembe, hogy nézni szoktam egy paranormális jelenségekről vlogoló lányt yt-on és ő mondta egy videójában, hogy netről rendelt használtan egy Ouija táblát és nemhogy működött neki, de amikor épp nem használta, akkor is fura dolgok történtek a lakásában :)


2018. júl. 26. 23:36
 1/5 anonim válasza:
100%

Szerintem butaság pénzt kiadni érte...

Ha belegondolsz, az online kapható táblákat egy gyártósoron gyártják, semmivel nem különb, mintha te csinálnál egyet.

Én használtat sem vennék, mert a fene tudja, ha szkeptikus vagyok, ha nem, hogy milyen története van annak a táblának.

Szerintem a legtisztább, ha csinálsz egy sajátot, akár fából és akkor rendesen felfested, akár egy kartonlapból, alkoholos filccel.

Én annó a középsuliból hoztam el egy fa lapot, egy szétbarmolt szék ülőkéje volt, abból csináltunk táblát.

2018. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Egészen megmagyarázhatatlan, hogy ebben a hülyeségben milliók hisznek, és hogy mennyi pénzt keres ezzel az Ouija márkanevet birtokló Hasbro.
2018. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Én gyermekkoromban használtam. Kis gyermekként meg akartuk idézni Mátyás király szellemét, mert felnéztünk rá. Az eredmény : 0.
2018. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Az csak ugyanolyan tárgy, mint a többi. Inkább arra koncentrálj, hogy élvezd az életet, és légy boldog.
2018. júl. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az első ouija táblákat még gyerekjátékként árusították és erre is találták ki ... szóval sokat nem oszt szoroz honnan szerzed. Én biztos, hogy nagyon népen megmunkáltat rendelnék, az jó dísznek is később.


Én örököltem egyet egy boszorkánykodó családtagomtól, elméletileg van múltja, de velem vagy a táblával soha semmi különös nem történt, ellenben nagyon jól néz ki a falon.

2018. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!