Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van olyan aki használt már...

Van olyan aki használt már ingát? Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? Mennyire lehet hinni a válaszainak? Mert én csak ámulok a varázslattól! Nagyon érdekes.

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Én az ingának egy speciális fajtáját használtam, a br fajtát

Hát szerintem elég jó, sok mindent megkönnyít, gyorsabban elérek vele bizonyos helyekre, de sokszor kell szerelőhöz vinni, mert már elég régi:S

2012. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam. Átverni én nem tudom, kipróbáltam, minden létező tényre úgy válaszol, ahogy az van, de engem vert már át.
2012. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Atropa Belladonna válasza:
Galilei ha jól rémlik....
2012. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ingát Eötvös József "fedezte" fel. A babonásak ezután kezdték használni.
2012. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Íme a kőkemény, tömény varázslat:

[link]


.. és íme a kőkemény, tömény parasztvakítás:

[link]


(Senki sem tehet róla. Bocs, ha a valóság ennyire demotiváló. )

2012. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Majd én megmondom mi a valóság!Ugyanis sokan hülyeségnek, és varázslatnak vélik az egészet, de arról ezek szerint senki nem tud, hogy az ingát mi lendítjük arrafelé, ami az adott percben a helyes válasz, ugyanis tudat alatt épp úgy rezdül a kéz, amerre az ingát kívánjuk, hogy menjen.Így tárul fel a saját magunk tudatalattijában lévőinformáció, amire szükségünk van.Teát az inga nem más, mint kérdések és válaszok saját magunktól, ezért is működik!Tudósok kutatták, nem én, és nem is a falu sámánja..A tudat alatt megbúvó számunkra helyes válaszokról remélem nem kell előadást tartanom.Ha meg valaki lemaradt a középkori tudomány állásánál, ajánlom olvasson kicsit, hogy hol tartanak a tudományos kutatások, mikor már az energetikai orvoslást is elfogadják, részben az önszuggesszió véget, részben a tényleges energiakibocsájtás végett, hiszen van az embernek öngyógyító képessége! Utána lehet olvasni, és akkor nem néz senki senkit a középkor tudományos lovasának :) Amit a iskolában tanítanak már réges-rég lemaradott álláspontok..Csak egy kicsit kéne fejlődni, nem sokat, mindíg egy kicsit..a jó pap is holtig tanul!
2012. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaz, amit a 6-os válaszoló leírt, csak éppen az ingára nincs szükség belőle.
2012. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
éppenséggel neked nincs rá szükséged, az nem azt jelenti, hogy más aki még nem tud teljesen kommunikálni a tudatalattijával, annak ne lenne rá szüksége!Valahol mindent el kell kezdeni.. miért is ne lehetne pont az inga a segítség?
2012. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!