Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Anyám halála óta, mintha átok...

Anyám halála óta, mintha átok lenne rajtunk! Apámon és rajtam?

Figyelt kérdés
Anyámal ápolásidíjon voltam 2014-ig.Ő abban az évben itthon elhunyt.Sajnos láttuk a kínját,és a szenvedését a haláltusáját.Mentőt hívtunk,akkor még két percig élt.A halála óta csupa balszerencse van rajtunk vagy átok nem tudom.Én beköltöztem abba a szobába amiben ő elhunyt.Lehet,hogy ez a baj ,nem tudom.De ott pl többször van nyomott hangulatom,mint más szobában.Nem halad az életűnk.Olyan mint amikor zátonyra fut egy hajó és ott rekedt.Költözzek ki abból a szobából ? Nem tudom elmagyarázni de egy helyben áll az életünk 4-éve.

2018. aug. 22. 10:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Anyu sajnos pesszimista ember volt életében.Depressziós volt de nem szedte rá a gyógyszert.A halála előtt két nappal a szomszéd azt mondta annyi egészségük legyen amennyit én kívánok.Anyunak ezt elmondtam,és anyu azt mondta,hogy na hatott az átok.Én egyébként nem hittem ebben.A szomszéd azóta elhunyt.De mint már írtam,olyan mintha egy csapdában lennénk.
2018. aug. 22. 10:42
 2/12 A kérdező kommentje:
Az anyám macskája elpusztult,az anyám kutyája elpusztult.Vettünk egy szimszont nem tudtuk megcsinálni,sem mi sem igazi szakemberek.Engem kiraboltak.Elment a kedvem a munkakereséstől,depressziós lettem.A pánikbetegségem az előtte is megvolt.De egy kisebb agóra fóbiám is lett.Apu anyagilag becsődől.Azt az autót ami az anyué volt nem tudtuk levizsgáztatni,és muszáj volt kivonatni a forgalomból és bontásra leadni.Ennyi balszerencse azóta.
2018. aug. 22. 11:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el
2018. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha hiszel benne akkor van átok, ha nem hiszel benne akkor nincs..

Ha azt hiszed, hogy semmi sem fog sikerülni akkor ezt kérted, ezt kapod.

Gondold azt hogy minden jóra fordul, és tegyél meg minden tőled telhetőt, és akkor azt kapod.

2018. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem szorongas, fel nem dolgozott gyász a háttere a problémának

Öszinte Reszvetem !

Sajnalom !

2018. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fish1 ***** válasza:
81%

Nem átok. Az csak akkor van, ha elhiszed, hogy átok, de ezzel tulajdonképpen saját magadat húzod bele a negatív dolgokba. Mint írod, depresszió közrejátszik, ez egy tömény negatív energia, amivel szintén saját magadat húzod mélyebbre. Ha negatív dolgokra összpontosítasz, akkor azok fognak bekövetkezni és nincs helye annak, amit akarsz, hogy megvalósuljon. De ebből kiindulhatsz. Ha tudod, hogy mit nem akarsz, akkor azt is tudod, hogy mit akarsz. Arra koncentrálj, amit akarsz és az fog megvalósulni.

Mint írod, édesanyád szenvedések közt távozott, ami szintén egy negatív energiahalmaz, ennek lenyomata ott maradhatott a szobában, ezért érzed magad rosszabbul ott, plusz gondolom az is eszedbe jut, hogy ott szenvedett. Egy tértisztítással lehet segíteni rajta, bár ez a saját negatív érzéseidet nem fogja kiölni.

2018. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom,hogy hívő ember vagy e de tudnod kell,hogy Isten terve számodra az,hogy az életed minden területén élj győztes,sikeres áldott életet.Hogy hogyan lehet ezt élérni?Kérlek nézd meg ezt a videót. https://www.youtube.com/watch?v=5TvBUZZHraU
2018. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek adtam egy zöld kezet,mert segíteni szeretnétek.

Gondolkozom a válaszaitokon.

2018. aug. 23. 07:23
 9/12 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Szerintem az átok megfogalmazás nem a legpontosabb. Mindenre szokott lenni logikus magyarázat. Ha adhatok egy tanácsot, olvass sokat, amikor van egy kis szabad időd és nincs nagyon rossz kedved.Interneten sok infót találsz a Hellinger féle család állításról. Ha felkelti az érdeklődésed, minnél több ember tapasztalatát olvasd el és sok állító szakember is részletesen ír a weboldalán, ménnél több véleményt, tapasztalatot olvass el. Amiatt ne rágódj, ha nem tudsz állításra elmenni, mert nem csodammódszer, ahogyan páran beállítják. Logikusan gondolkozva emlékezve te is felismered a családodban a mintázatokat. Évek alatt kitartással lehet lassan változtatni az életünkön, de nehéz.


"Költözzek ki abból a szobából?"

Pszichológiai szempontból és józan paraszti ész szerint is jó, ha van lehetőséged másik szobába költözni.

Én szerencsésebb voltam, mint te amikor apu meghalt. De még évek múlva is nyomasztó emlékek elevenednek fel bennem, ha bemegyek apunak a szobájába.


Remélem könnyebb lesz az életed!

2018. szept. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, keress föl egy pszichológust, ő segíthet földolgozni a gyászt és a fóbiákat.
2018. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!