Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok van rajtunk vagy mi?

Átok van rajtunk vagy mi?

Figyelt kérdés
Kezdek nagyon megijedni. Eljöttünk nyaralni és mintha el lennénk átkozva. Sorban történnek a balszerencsék, amik nem is olyan nagyok, de nagyon meg vagyok ijedve. Legjobban akkor ijedtem meg, amikor anyukám dinnyét evett és megkérdeztem, hogy mivan félrenyeltél, erre azt mondta nem. Meg is nyugodtam. Pár perccel később tényleg félrenyelt. Azóta mind ezen jár az agyam. Indigó gyerek vagyok, tehát amit a fejembe veszek az meg is történik általában, de nem ilyenek... Tud valaki segíteni? Tapasztaltak válaszát várnám leginkább...
2013. aug. 8. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha megtörténik amire gondolsz, akkor most gondolj arra, hogy az iq-d felmegy 80 felé. Aztán meg gondolj arra is légyszi, hogy legyen 10 milliárd forintom. Kösz!
2013. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha iondigó gyerek vagy, akkor kezeltesd magad orvossal, mielőtt jobban begolyózol.
2013. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
86%
de nagy bajod van hogy félre nyel az anyád.
2013. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Micsoda sárgaházból szabadultak vannak öcsém.
2013. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Bizony h az van, azonban hatalmas szerencséd van, ugyanis most

kedvezményes áron 200.00 Ft-ért leveszem az átkot az egész családról +50.000-ért a leendő gyerekeidről is. Unokákhoz már sajnos nincs képesítésem. Írhatom a bankszámlaszámom?

2013. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kisegítő iskolákban is van már wifi?:O
2013. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
NEM!
2013. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kislány, tedd át a kérdést a humor kategóriába. Igaz, ekkora sötétség láttán inkább sírni lenne kedvem....
2013. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Belőttek vagy mi?
2014. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Korzikaiak útlevelei, a konzulátuson loptam őket.
2014. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!