Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik olyan, hogy meg...

Létezik olyan, hogy meg átkoznak sohase legyél boldog mással? Komoly válaszokat várok, akár privátul is.

Figyelt kérdés
Öt éve meghalt a férjem és mikor még élt azt mondta "reméli csak vele voltam boldog". Azóta nem vagyok boldog. Pedig 40 éves vagyok és még nekem is jár egy második boldogság. UGYE?
2010. jún. 24. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

bebeszélted magadnak, és ezzel megmérgezett vele. Ő elérte amit akar, és a sírból jót röhög rajtad.


így jártál.

2010. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Elözö!Te egy rohadt paraszt vagy!!!!

Kedves kerdezö!Reszvetem.

Higyel es bizzal a joistenben,akkor semmilyen atok nem fog.

2010. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az első válaszoló nem olyan "rohadt paraszt", ahogy azt a második írta. A férjed igen önző és ostoba kijelentést tett, te meg sajnos túl sokat adtál erre. Ilyen "átkot" egyedül önmagadnak vagy képes alkotni. A szeretetnek nincs köze a másik magunkhoz láncolásához, ezért próbálj nem foglalkozni a férjed szavaival. Egyedül rajtad múlik boldog leszel-e.
2010. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 17:44-es hozzá szólónak. Mindig reménykedek.
2010. jún. 24. 17:55
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Létezik, de ez nem átok volt. Az úgy hangzott volna: kívánom, ne légy boldog mással!


Azt gondolom inkább, ahogy telt-múlt az idő, ez a mondat a részéről megfogant benned és félelemmé nőtte ki magát.

Te tehát félsz attól, hogy nem leszel boldog. a félelem valóban formálhatja a valóságot, jóllehet nem akkora mértékben, amennyire a Vonzás törvénye hívei állítják.


Valóban, jár második esély. A Biblia is teljesen legalizálja a megözvegyültek újraházasodát.

Optimistán állnék ehhez, és kérném imában Istent, hogy minden félelmet üzzön ki belőlem, és az esetleges átkot törje meg.


Egy imát még én magam is elmondhatok érted, semmibe nem kerül.

2010. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
5 év letelt ugyhogy nyugodtan lehet egy második boldogságod :)
2010. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

létezik, de ez inkább bűntudat, amit magadban kell eloszlatnod ( átkot is így tudnál leszedni magadról leghatékonyabban )

a megfogalmazása: "remélem csak velem voltál boldog" a múlt időkre vonatkozott, talán féltékeny volt valaki miatt, és félt hogy megcsaltad. Ezzel nem tiltja a mostani boldogságod.

2010. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Sajnálom ami történt én is kaptam ilyen hát nem átkot "kívánságot".Amikor szakítottam a barátommal azt mondta h ő nem kíván nekem mást csak azt h egész életemben boldogtalanlegyek, nos hát ez eddig bejött neki 6 éve boldogtalan vagyok.Volt egy hatalmas szerelmem soha nem kívánt volna ilyet nekem mikor elváltunk 5 év után nem tudtam mást mondani csak azt hogy amíg élsz legyél boldog a könnyeim kicsordultak ő ugyen ezt mondta nekem persze hisz nagyon szeret(ett)lehet a férje(d) nem szeretett annyira??ha vki vkit nagyon szeret annak nem kíván ilyet nem átkozza meg! lehet a válaszomat nem ítálik hasznosnak de szerintem ez létezik
2010. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Akkor belelátsz az életembe, velem érzel ha lehet ezt így mondani. Sokszor megfogadtam, hogy ha kimegyek a temetőbe, megkérem, hogy bocsásson meg ha megbántottam vagy rosszat tettem ellene és oldjon fel.Azt nem mondanám, hogy nem szerettük egymást inkább ő jobban mint én.
2010. jún. 29. 15:11
 10/12 anonim ***** válasza:

lehet hogy mindenki hülyének fog nézni, de ez a mondat számomra teljesen úgy hangzik mintha azt akarná mondani hogy reméli hogy amíg 1ütt voltak addig csak őt szerette és nem csalta meg senkivel.


nem lehet hogy ezt akarta elmondani???

2010. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!