Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mitől lehetett? (normális...

Ez mitől lehetett? (normális válaszokat! PLS)

Figyelt kérdés
pár éve(5-6)nővérem vett egy szétnyithatós telefont,samsung volt asszem...a lényeg,h alaptelefon volt,átnéztük rajta a csengőhangokat.Egyszer csak megcsörrent egy teljesen ismeretlen dallammal,ami nem is volt rajta,de nem írt ki semmit,hogy bejövő hívás,vagy sms...mi lehetett az?ez kétszer fordult elő,aztán néhány hét múlva bedöglött...://
2011. jún. 29. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szkeptikus,de ez semmi nemvolt,gyári hibás volt a telefon,absolute selejt példány.
2011. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Te még 5-6 év elteltével ezen ràgódsz. Biztosan valami hiba keletkezett.
2011. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én sem vagyok szkeptikus de figyelj, nem kell mindenben a paranormális jelenségeket látni. :) Ez nem volt semmi csak egy vacak telefon.
2011. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

téged is hívtak a szellemek ezt nézd én oda irkálok meg ott többen írnak amelyik azt mondta hogy csak belet képzelve az hülyeség


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__19..

2011. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
drako nem tudom hogy milyen idős vagy,de te már azt is paranormális jelenségnek mondod,hogy ha a térerő elmegy,már bocs..
2011. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
persze utolsó nyilván xD csak neked lehet igazad, senki másnak :) a szellemek nem hívták volna, vagy ha igen, nem gondolod, hogy lett volna hangja? Vagy később jelentkeztek volna? Szerintem nem unalmas annyira a túlvilág hogy telefon-betyárkodjanak a szellemek...
2011. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
bocsi, nem utolsó, hanem drako
2011. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nem az,tudnak a szellemek azon a frekvencián is zavart kelteni (gsm frekvenciák),de ezek tényleg nagyon hülyék,bemesélnek annyi hülyeséget hogy ez már fáj..
2011. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem rágódok rajta,csak most,h itt olvasgatok eszembe jutott...de hát hogyan szólalhatott meg rajta egy olyan dallam,ami nem is volt benne megtalálható?
2011. jún. 29. 15:15
 10/16 anonim ***** válasza:
még egyszer elmondom,gyári hiba,benne volt a dallam,csak nem volt megjeleníthető
2011. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!