Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellem, poltergeist, saját...

Szellem, poltergeist, saját magam generáltam esetleg? (élmény)

Figyelt kérdés
Szeretném leírni a saját élményemet, ami egyesek számára valószínűleg hihetetlen lesz. A kétezres évek második felében történt, ám sajnos a pontos évet nem jegyeztem meg, akkoriban még nem tartottam fontosnak a precizitást. Éppen este volt, lefeküdtem. Az ágyam szorosan a falnál van a sarokban, ugyanebben a szobában van a testvérem ágya is és ő már aludt. Kopogásra lettem figyelmes, ami a falból jött és 5-10 másodperces szünetekkel újra ismétlődött. A sötétben a telefonommal odavilágítottam a testvérem ágyához, mert úgy gondoltam ő mozgolódik, de mélyen aludt. A kopogás tovább ismétlődött. Felkeltem az ágyból és kimentem a szomszédos szobába, ahol a szüleim ágya van és mindketten aludtak. Azt hittem valamelyikük fent van, és a konyhában tevékenykedik valamit, ugyanis a fal másik oldalán ez a helyiség található. A kopogás tovább folytatódott, így fogtam magam és kimentem a konyhába. Fülemet a falhoz tettem, de érdekes módon a kopogást nem hallottam. Vártam és még mindig csönd volt. Visszamentem a szobámba és az ágyam mellett álltam, de nem hallottam semmit. Visszabújtam az ágyba és alighogy letettem a fejem a párnára a kopogás újra elindult. Már azt gondoltam, hogy esetleg valamiféle egér lehet a falban, de a kopogás egyre erősödött, gyorsult és átváltott dübörgésre, mintha a másik oldalról valaki teljes erőből a falat ütné ököllel. Ekkor már nagyon féltem és úgy éreztem, mintha lenne még valaki a szobában. Lehet ez már annak tudható be, hogy megijedtem, valami olyasmi érzés volt, mint amikor egyszer csak megérzi az ember, hogy valaki nézi. Magamra húztam a takarót és verejtékben úszva, félelemmel aludtam el végül. Másnap reggel elmeséltem a történetet édesanyámnak és mamának, akik megmosolyogták a dolgot és úgy gondolták, hogy csak álmodtam az egészet, vagy képzelődtem. Ebben a pillanatban csengettek. Az ablakból látni, hogyha a kapuban megnyomja valaki a csöngőt. Kinéztem az ablakon, senkit nem láttam, de a csengő még mindig szólt. Anyukám kiabált a konyhából, hogy ki az és válaszoltam, hogy magától szól a csengő. Ekkor Ő is és mama is odajött az ablakhoz és együtt figyeltünk. Ezután mama kiment a kapuhoz és pontosan mikor odaért, akkor maradt abba a csengetés.

2019. jan. 4. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg hihetetlen egy történet.

Viszont ha így történt ahogy írod, akkor valami tényleg lehetett ott.

Mennyire régi az a ház ahol ez történt?

2019. jan. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nagyim meghalt,rá egy hétre minden éjjel arra ébredtem,hogy a hálószobám díszkivilágításban van.Az érzékelős kapcsoló feltekerte magát,először azt hittem bedöglött,de mindig éjjel ugyanabban az időpontban lehetetlen.Amikor letekertem és visszafeküdtem 10 perc múlva újra világos volt és ez ment órákig...a 3. napon amikor háborogva és anyázva odamásztam a kapcsolóig hirtelen megcsapott nagyim jellegzetes illata és "légköre" azonnal magamhoz tértem,ott állt előttem 10 centire és még aztis megéreztem,hogy közben engem néz,dühös,türelmetlen és vár...Ez teljesen komoly,akkor azt hittem kiugrok az ablakon..gondolom jelezni akarta,hogy jól van,menne már...utána soha többé nem tekergette magát a kapcsoló...

Csak eszembe jutott,ez volt az első paraeset ami felkeltette a figyelmem,de ez már 18 éve volt,azóta én is találkoztam saját gyártású pszichikus kivetítéssel,vagy bevonzottam egy hasonló energiájú entitást,esetleg mindkettő,de a te esetedben inkább szellemre van nagyobb esély..

2019. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó jól megfogalmazta. Több helyt olvasni,hogy amikor megszólal a csengő magától, ott valaki meghalt a családban és jelezni szeretne. Szellemre utal a jelenség.
2019. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A kétezres évek második felében "

Nem akarod kötekedni de nem inkább a kétezertizes évek első felében? A kétezres évek második fele az kétezerötszáz után lesz majd. Most még javában a kétezres évek első felében vagyunk.


Na de visszatérve a tárgyhoz: én pontosítanám az előttem szólók felvetését, hogy szellem volt. Kérdésedben a válasz. Poltergeist (kopogó szellem) lehetett. Mivel kopogást hallottál, meg dübögést.

És ezt nem trollkodásnak szánom egxáltalán. Ezért lett a poltergeist magyar neve kopogó szellem. Mert kopog, zörög.

2019. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, lehet akkor tényleg poltergeist volt. De ha igen is többet nem tért vissza. AKkoriban egyébként senki nem halt meg rokonok-család között.


Utolsó: És a kétezres évek az helyes.

Te a század kifejezéssel kevered, hogy pl XXI. század második felében.


[link]

2019. jan. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!