Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Asztrálutazás (lélek vándorlás...

Asztrálutazás (lélek vándorlás, testen kívüli élmény) - Van aki megosztaná saját tapasztalatait?!

Figyelt kérdés

Tudatos álmodásra, asztrálutazásra is képes vagyok, teljesen véletlen jöttem rá. Egyáltalán nem vagyok spirituális beállítottságú ember, de a tények elég egyértelműek.


Van már pár személyes tapasztalatom, de ellenben van bennem egy kis tartás is ezzel kapcsolatban. Szívesen elmesélem a tapasztalataimat. Felőlem írhatnak szkeptikusok is, a véleményemet nem befolyásolja, csupán olyan emberek érdekelnek akik véletlen vagy tanulva képesek szintén erre.



#Asztrálutazás #lélekvándorlás #testen kívűli élmmény
2013. ápr. 30. 23:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki képes rá, nem kell ahhoz spirituális beállítottságúnak lenni. Mint ahogy pl. a törvény nem ismerete nem mentesít a felelősség alól.
2013. ápr. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

:))))

Ébred az ember. Mind annyian azt gondoltuk ezekről a dolgokról, hogy baromság, pedig mily egyszerü is az igazság. Az ember tagadása minden baj forrása. Mert tagadni lehet mindent, ellenben, az igazságon semmit sem változtat. Ahelyett, hogy mindenki tagadna, inkább próbálná megismerni azt.

Mert itt a spiritualitást azonnal megtapasztalhatja bárki, sőt teszi is, csak nem vesz róla tudomást. Aki nem a tagadásban él, az megpróbálja megkeresni az igazságot, és szinte azonnal meg is találja, de aki a tagadásban él, az soha nem fogja elfogadni azt.

2013. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
egyszer volt velem is h sikerült, de nagyon megijedtem azt hittem h meghaltam hírtelen és magamat látom kivülről, ettől a sokktól, egy erős szívó hatást éreztem és a testemben tértem magamhoz megint.
2013. máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Persze, elöszőr valóban furcsa volt és valóban ilyesztő, gondolom az ismeretlen miatt. Emiatt jó magam is kicsit vissza léptem és nem igen csavarogtam még semerre, de tisztán emlékeztem rá hogy teljesen tisztán látok mindent körülöttem. :)
2013. máj. 1. 10:25
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

en is szeretnek ilyeneket, de eddig nem sikerult.a tudatos almodassal kiserleteztem, de nem jot ossze.van tipped esetleg?

engem erdekelne az is hogy eddig miket tapasztaltal :)

2013. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Persze, isten igazából van egy direkt módszerem meg van egy tudattalan, a tudattalan nyilván ritkán jön össze.


Vannak elvileg ilyen valóság tesztek, erre rá tudsz keresni, bár én ilyennel még soha nem próbálkoztam.


Az én módszerem simán az hogy lefekszek és mikor már érzem hogy kellőképpen álmos vagyok akkor egy kicsit el kezdek figyelni a gondolataimra, általában megfigyelhető jelenség, hogy mielőtt elalszok látok képeket, dolgokat, éppen mikor nagyjából mire gondolok. Ezekre se próbálj erősen figyelni mert akkor kizökkensz.


(Ha ezzel sodródok tovább akkor tudok tudatosan álmodni, tehát, vezéreled az álmodat)


Aztán eljön egy olyan állapot amikor hirtelen valami megránt és nem tudsz mozdulni (alvás paralízis) ez kicsit kellemetlen lehet elsőre, gyakran társul hangokkal és képekkel szintén, mondjuk nekem legsűrűbben hangok vannak, általában értelmetlen.


Ha ezt a részt is sikerül megtapasztalnod és uralkodnod rajra, akkor már szinte egy lépésre vagy az asztrál utazástól, itt már nekem az egész szinte automatikusan megy, csak meg kell szokni hogy hogyan tudod magad ilyenkor irányítani, szinte észre sem veszed hogy a teljes sötétségben is eligazodsz szinte látsz, és valahogy még is tudod hogy sötét van, de ezt olyankor fel sem fogom :D


A többi már rajtad áll meddig merészkedsz el, mert eleinte tényleg totálisan idegen és nem tudod hová tenni.


Tehát röviden, lefekszel, ellazulsz és közben próbálsz kicsit éber maradni, és figyelsz az egész folyamatra ami ilyenkor végbe megy, el kezdesz vizualizálni stb...


Bocsi de nem tudom tökéletesen megfogalmazni :)

2013. máj. 1. 18:36
 7/20 anonim ***** válasza:

nagyon izgalmasan hangzik.

en ettol az alvasparalizistol felek.olvastam rola ezt azt, es irjak hogy felelmetes. te nem feltel?

es milyen az asztralutazas? te hova szoktal ellatogatni? rendesen latod az embereket? vagy milyen az erzekeles? es talalkozol esetleg mas lenyekkel?

2013. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Az alvás paralízis valóban félelmetes :D de csak mert nem tudod hogy mi van, megszoktad hogy te irányítod a tested, ilyenkor viszont nem, mert "lebénul"


Asztál utazásnál még csak ki-ki lépegetek mert az ismeretlen érzés megijeszt és vissza zuhanok.


De most kicsit rá szántam magam hogy bátrabban megnézzem ezeket a dolgokat, szóval remélhetőleg hamarosan új dolgokat tapasztalok meg.

2013. máj. 1. 18:59
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

Kedves kerdezo:

Nagyon erdekesnek talalom amit irtal.

Az en kerdesem az lenne, hogy nem tapasztaltal te vagy masvalaki itt olyasmit, hogy almodban erzed, hogy elnyom valami ero, mintha ki akarna szivni az eletet az emberbol. Es kell harcolni azert, hogy felebredj, mert ha nem harcolsz, az a valami elnyom es az ember meghalhat. Olyan folytogato erzes az. Nagyon nehezen lehet megebredni belole. Na ehhez mit szoltok?


Amugy kedves kerdezo, figyelmeztetni szeretnelek arra, hogy amit te csinalsz nagyon veszelyes lehet, mert leteznek kulso energiak, entitasok, amelyek negativak is lehetnek. Vigyazz nehogy artsanak neked. Amint eszrevettem a masik kerdeseben multkor hallottal egy noi hangot amelyik azt mondta neked, menjel at. Hat valoban veszelyes. Nagyon kell vigyazni ezekkel a dolgokkal. Jo lenne egy olyan szemellyel beszelni errol, aki mar tobbszor megtapasztalta ezt es ismeri a kockazatokat. Komoly utbaigazitasokra lenne szukseged szerintem a biztonsagod miatt.

2013. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
szia, nekem érzesre pont fordítva van. ne elnyom, hanem fel szivo érzést erzek. valoban olyan érzés mint ha tudatosan erezned hogy meg fogsz halni. kicsit olvass utána, talaltam egy hiteles leirast aki pontosan azokat tapasztalta amit en is de o sokkal meszebb is tudott menni. szerintem ez a test es a tudat ugymond akaratlan vedelme.
2013. máj. 8. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!