Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehet szellemet idézni?...

Hogyan lehet szellemet idézni? Mik a legjobb módszerek ehhez?

Figyelt kérdés

Sok helyen utána olvastam már a témának, mindenhol azt látom amivel alapból is tisztában voltam az-az, hogy ez veszélyes és nem ajánlott mert itt ragadhat a szellem, itt maradnak a negatív energiák stb.


Szeretem ezt a témát, és szeretnék komolyabban foglalkozni vele.

Szeretném megtanulni hogyan lehet ezeket a helyzeteket kezelni pl. hogy kell tértisztítást végezni, szellemet elküldeni.


Interteten utána néztem a dolognak ahogy már korábban is említettem, de nem tartom ezeket a módszereket a legjobb módszereknek. Mivel ezeket akárki feltölthette az internetre tudatlanul vagy helytelenül leírva.

Egyszóval nem bízok ezekben a módszerekben.


Szeretnék ebben a témában tapasztaltabb emberektől tanácsokat kérni, hogyan lehet ezt elkezdeni és ami a kérdés is volt "Hogyan lehet szellemet idézni?


Ha itt nem találok választ a kérdésemre akkor tovább fogok kutakodni. Ha viszont valaki szeretne segíteni akkor jó lenne valami elérhetőséget megadni ahol kereshetem őt.


Ha valaki itt szeretne olyan tanácsokat adni ami szellem idézéssel kapcsolatos és nem szeretné, hogy minden tudatlan vagy komolytalan ember láthassa azt az írjon privátban üzenetet.


16/F



2019. jan. 16. 23:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Oujai tábla?
2019. jan. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ismerem az ouija táblát, de nincs olyan bolt a környéken (legalabbis nem tudok róla) ahol be tudnék szerezni egyet.

A házi készítésű tábláról azt hallottam, hogy veszélyesebb mint a bolti. De azt nem tudom miért.

2019. jan. 17. 07:14
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Jól értem, hogy azért szeretnél szellemet idézni hogy "gyakorolj" rajta?

Nem tartom jó ötletnek.De téged nem hat meg, tudom.

2019. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azért is.

Valahol el kell kezdeni, ha nem is jó ötlet pont ezzel kezdeni.

Meg hát a kíváncsiság bennem is megvan.

De ha valaki leirná milyen sorban érdemes ezt elkezdeni/megtanulni akkor azt megköszönném. (Pl. először megtanuni a tértisztítást, szellem elküldését, megtanulni meditálni vagy bármit ami ezzel kapcsolatban.)

2019. jan. 17. 09:52
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Megtanulni meditálni, az nem ártana, mivel az asztrális síkon élnek a szellemek és ha nem vagy egy kiegyensúlyozott lelki alkatú srác, akkor nagy az esély hogy átveszik az irányítást.
2019. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Sehogy ne idézz szellemet!!

Aki mentálisan , spirituálisan nincs kész erre, ( márpedig biztos nincs) átenged könnyen olyan negatív erőket , entitánsokat, amik az életét akarják majd uralni.

2019. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Honnan lehet tudni, hogy nem vagyok kész mentálisan? Vagy egyáltalán miből következtetsz arra, hogy nem vagyok felkészülve?

Gondolom fel lehet erre készülni valahogy. Vagy nem így van?

2019. jan. 17. 13:38
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

16 éves vagy egyrészt. A mentális tudat 20 éves kor környékén kezd fejlődni. Spirituálisan pedig meditálnod kéne előtte, és bizonyos rituálékat ( amiket mágus , vagy boszorkány mutathat csak meg) megtanulni, hogy a szellemek ellen védd magad.

Ez sajnos nem vicc.

2019. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Akkor várnom kell még ezzel min.20 éves korig.

De ezzel együtt a többi dolgot is kesobb kell elkezdenem? Vagy azt lehet 20 éves kor alatt is?

2019. jan. 17. 14:12
 10/15 A kérdező kommentje:

Egyébként egy dolgot nem említettem meg de nem hiszem, hogy lenne jelentősége.

A bal kezemen 6 ujjal születtem.

A hüvelykujjam helyén. Még kis koromban megműtötték. (Sajnos.)


Ennek van jelentősége ha szeretnék ezzel foglalkozni?

Hallottam, hogy ezek az emberek érzékenyebbek az ilyen dolgokra de nem tudom mi igaz ebből.

2019. jan. 17. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!