Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet kicsit régebben történt,...

Lehet kicsit régebben történt, de máig sem tudom. Vajon mi lehetett?

Figyelt kérdés
2-3 éve, átmentem barátnőmhöz aludni.Nekik a hátsó kertben nincs semmi fény.Se lámpa, a házból se szűrődhet oda semmi fény,mivel a kertre csak a ház egyik fala néz.Ott van egy hinta,éjfél körül gondoltuk kimegyünk hintázni.Én álltam a hintán,barátnőm lökte.Valamiért elnéztem jobbra..az egész tényleg csak 1-2 másodpercig láttam.Aznap baseball sapka volt rajta.Mikor jobbra néztem, láttam egy hófehér alakot,arc nélkül, körülbelül 20 centire tőlem akin baseball sapka volt.Előre néztem majd megint jobbra mert nem hittem a szememnek...Mondtam barátnőmnek, hogy mit láttam, nem hitt nekem.Előre néztem, és akkor láttam egy fekete alakot befordul a háza sarkánál...Vajon ezek mik lehettek?
2010. júl. 8. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetőleg fáradt voltál. Velem is előfordul, heti 11X edzést nyomok valamikor reggel 4kor kezdek. Volt olyan, hogy mentem át abba a szobába ahol gyúrni szoktam cipővel a kezemben és láttam a padon ül valaki. Nem láttam az arcát csak olyan körös csaj feelingje volt. Hadd ne mondjam egy pillanatra megállt a szívem. Kicsit közelebb mentem, (nem hagyom ki a gyúrást még ha zombi-apokalipszis van akkor sem) és akkor láttam, hogy csak egy másik szék az egy fekete ruhadarabbal. Valószínű éjfél tájt már a te agyad is fáradt lehetett, ilyenkor minden félét lát az ember.
2010. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

jaja, mással is előfordul

én egyszer amikor szerenádon voltunk egyik tanáromnál, elmentem hátra a kertbe dobni egy sárgást, korom sötétben, csak halvány fény szűrődött hátra az első udvarból. éppen nyomatom nyomatom, amikor elnézek jobbra, hát mit látok, egy teljesen fehér arcú kb 2 méteres nagy darab embert ülni tőlem 2 méterre koromfekete ruhában. Nem ijedtem meg mert már volt bennem egy pár sör, szal még majdnem tetszett is:D de aztén jobban megnéztem, csak egy cseresznyefa volt ott amire fel volt akasztva vmi műanyag virágcserép, az ember teste meg a lomb volt talán meg vmi farakás volt a fa előtt.

Szal a lényeg az, h még ha nem is vagy fáradt, bvagy nem is vagy berugva (én se azért láttam) akkor is láthatsz ki a környezetedből alakzatokat, nem kell miattuk aggódni.

2010. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Lehet,hogy nagyon fáradt voltál,és beképzelted magadnak.

De az is lehet,hogy tényleg így láttad,mert elnéztél egy fényre és fehér foltot láttál utána a sötétségben.

Nem lehetetlen,hogy szellemet láttál.De félni nincs okod :) Csak azok látnak szellemeket,akik későig fenntmaradnak.Menj aludni még szellemjárás előtt,akkor se szellemek,se karikáid nem lesznek ;)

2010. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
velem is volt már ilyen számold meg hány m betű van a ball tenyereden. ha 1-4 akkor mentalista (olyanokat látsz amiket mások nem és tudod hogy igazat mondanak-e) ha 5 vagy több akkor médium vagy és belelátsz mások fejébe, van aki a lottó számokat álmodja meg, a jövőbe látsz (dezsavű)+ amiket a mentalista tud. én azt is tudom hogy a kanaszta pakliból kiveszek lapokat külön teszem őket és megmondom milyen színűek! ez nem véletlen! van célom!!
2010. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jordan07 válasza:
biztos csak halucináltál néha én is szoktam . egyszer mentem évzáróra és átkellet mennem egy hídon és a híd másik végén lebeget egy ember totál fehér volt. de csak 2 másodpercig láttam . előző éjszaka nem sokat aludtam és fáradt voltam lehet ezért láttam.
2010. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
:O
2010. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!