Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Bátyám egy hete csigolyatörést...

Kuimester kérdése:

Bátyám egy hete csigolyatörést szenvedett, a C5 csigolya roncsolta a gerincvelőt. Tegnap óta a saját C5 csigolyám környékén érdekes, bizsergő fájdalmakat szoktam érezni. Van e ennek valamilyen magyarázata? Milyen tudomány foglalkozik ezzel a témával?

Figyelt kérdés
Létezik olyan ember, aki nem holmi kuruzsló és tud ezzel kapcsatban bármi tanácsot adni? Racionális ember vagyok, de életem során történt már velem néhány dolog, amire nem találtam magyarázatot. Ezt a dolgot is annak érzem.
2019. júl. 3. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
A pszichológia foglalkozik ezzel. Nyilván sokat gondolsz a bátyádra, és beképzeled magadnak az ő sérülését, fájdalmát.
2019. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nálam: kétpetéjű ikrek vagyunk a tesómmal. nem vettem be sohase ezt az eggyütérzés dolgot. de amúgy igaz. minél távolabb van tőlem annál erősebb.

ét szenvedtem át az egész terhességét-ő nem szenvedett ezzel.

neki voltak rosszak a fogai és nekem fájt. de fordítva is volt sokminden h ő szenvedte el az én fájdalmaimat. de az ritkább volt.

szóval meglehet h átérzed a fájdalmait vagy valamejest átveszed h ne szenvedjen.


foglalkoztak és csináltak sok kísérletet.


sokszor mondom az orosz kísérletet.

anya nyuszik oroszországban.

kicsik az óceán legtávolibb s legmélyebb részén.

feljegyezték a kicsik kínzását és halálát.

míg otthon az anyanyuszik reakcióit figyelték meg. pontos volt az időzítés. az anyanyuszik megérezték és felsírtak, zaklatottan rohantak vagy mély depresszióba estek s nem ettek és ittak.


sok minden van ebben a témában.

2019. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak megteremted ennek az érzetét a gondolkodáson keresztül.
2019. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
nem csak képzeled, átveszed a fájdalmának egy részét. Ez jófej dolog, ösztönös. majd elmúlik.
2019. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez akkor lenne érdekes, ha nem tudnál a sérülésről és egyik éjjel valami furát éreznél a C5 csigolyánál. Ezek olyan apró dolgok, hogy oda sem figyelünk pl. biztos történ valami apróság abban a pillanatban, amikor valakink elmegy ez lehet pl hogy elejtesz egy tárgyat, elcsuklik a hangod, hirtelen szomorúság fog el az okát nem tudod. Nem tudod visszaidézni pontosan azt a pillanatot, mert a múltban és a jövőben vagyunk fejben sokszor.
2019. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Magadnak csinálod. Egyszer egy csaj elmesélte az összes felmenőjének a betegségét én meg este kb mindent éreztem magamon... :D
2019. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!