Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy férfi születhet újra...

Egy férfi születhet újra nőként? Lehetséges, hogy a két nem igazából nem azonos lények?

Figyelt kérdés
2019. okt. 20. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
magára az újjászületésre sincs bizonyíték, ez csak egy elmélet, tehát senki sem tudhatja biztosra ezt. Ha van is újjászületés, nincs olyan ember aki emlékszik az előző életére. Tehát ez egy örök rejtély marad
2019. okt. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
80%

arra gondolsz hogy az orok szemely (lelek) neme is orok?

mert nem

alapveto tetel hogy a nem valtozhat reinkarnacioval


mas kerdes ha valakik megis a fentiben hisznek hogy orok, de ok joval kevesebben vannak


Xy4

2019. okt. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

férfi születhet újra nőként, és fordítva is lehetséges... de ezen személyek nem feltétlen vonzódnak az előző életükben megszokott nemhez...

fizikailag nem igazán lehetséges, vannak különbségek testi mindenképp. Példának okáért, vegyünk két kutyát, legyenek német juhászok a kannak és a szukának teljesen más a viselkedése de tagadhatatlanul ugyan azon lények, azonos faj és azonos alfaj (rassz) /nem tudom jól írtam e/

Nálunk ma már nem igen feltűnőek a rasszok, csupán keveset különítünk el, de a faj attól még azonos.


A reinkarnációval hasonlóak az elképzeléseim ez elsővel, bár van pár emléknek nevezhető -emlékem?-, de melyik volt a legutóbbi arról fogalmam sincs.


A másodikat meg, nem tudom, hogy értelmezzem...A "meg hát!"-on kívül csak erre tudtam gondolni...

2019. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3.: Jó nagy baromságot írtál, mert a viselkedés hiába különbözik a kutyák esetén, de a lélektan ugyanaz, mint minden élőlény esetében, kivéve az embert!
2019. okt. 21. 00:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

kérdező akkor még is mi a kérdés második fele?

Az élő világba minden ugyan úgy működik, a hím-hím, a nőstény-nőstény, mindnek megvan a feladatköre. Ettől hol kivétel az ember?


Lélektan? valóban úgy gondolod, hogy egy egysejtű, egy fűszál, egy poloska, egy őz és egy medve esetén ugyan az, de az ember más. Ez alapján miért lenne, más az ember?


AZ emberi fajba tartozó "lények" ugyan azok, minden nézetben, egyik nem sem lehet más típusú lény...ha általánosságban nézzük egyen jogú mindkettő (mint az állatvilágban), mindnek meg van a dolga. Lélektanilag egyik sem lehet a "lélektanilag" más, idősebb lehet a lelke de más nem.

kis híján arról szól a kérdés, hogy a nők vagy a férfiak világosodhatnak e meg...


Valóban hamisnak tarod, hogy a fizikai síkon a két nem közt nincs jelentős különbség? de akkor ki ír, mit?


Kérdező számomra a kérdés második fele, maga az. Hogy mit vártál a kérdéstől, azt nem tudom. Kifejtenéd?

2019. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5.: Egy szuka és egy kan kutyát pontosan ugyanúgy lehet betanítani, lényegében azonosan működnek, legalábbis nem számít bele az állat neme!

Hagyjuk már ezt a feladatkörös demagógiát...

Az ember és a nő viszont különbözően működik. Nem lehet úgy nevelni egy lányt, mint egy fiút, teljesen különbözőek!

2019. okt. 23. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De akkor hogy érted?

A két nem, igazából nem azonos lények, a férfiak erőszakosabbak, arogánsabbak, kéjsóvárok...

Míg a nők odaadóak, sugározzák a szeretet és a meghitséget,minden bizonnyal a nők békésebb szerényebb lények a férfiaknál...

Ilyesmire gondolsz?

2019. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mazsi6000 válasza:
52%

Szerintem igen.

A lélek minent ki akar próbálni.

De nyilván a személyiség dönti el.

Vannak inkább férfi, és inkább női beállítottságú lelkek.

Amikor úgy dönt valaki kipróbálja a másik nemet, akkor szokott az lenni, hogy lelkileg még nem tud átállni, és leszbikus, vagy homi lesz. Ennek semmi köze a génekhez.

Én a magam részéről nem akarok nő lenni még pár 10 000 évig :)

2019. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

A léleknek nincs neme.

A nem közti eltérés, biológiai, eredetű. Csupán azért van 2 nem biológiailag, hogy szaporodjunk.

De maga a lélek, nincs nemhez kötve.

A lélek azért reinkarnálódik, hogy tanuljon.

Nőként, férfiként, vagy más az univerzum materiális életet fent tartó égitestjén. Igen. Földön kívüliként is lehet le születni, még más dimenziókba is.m, de még eltérő idő síkban is.

Egy a cél, a tanulás.


Természetesen a fentieket nem kell el hinni. Mindenki abban hisz, amiben szeretne.

Egy léleknek a spiritualitás képességeit kell leginkább megtanulnia.

Remélem nem írtam hülyeséget kérdező.

Próbáltam válaszolni az általad feltett kérdésre.

2019. okt. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az ember és a nő viszont különbözően működik. Nem lehet úgy nevelni egy lányt, mint egy fiút, teljesen különbözőek!"


??? Már miért kéne máshogy nevelni? Mi a különbség közöttük?

2019. okt. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!