Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha 22 éves férfi vagyok de...

Ha 22 éves férfi vagyok de minimum 50 évesnek érzem magamat akkor öreglélek lehetek?

Figyelt kérdés

Szóval mint testben (fizikálisan) mint pedig lélekben öregnek érzem magamat. Lehet hogy öreglélek vagyok? Lehet hogy rengetegszer reinkarnálódtam életem során? Légyszíves normális építőjellegű kézzel fogható hasznos információkat írjatok ezzel kapcsolatban.


Kérlek titeket mellőzzük a ,,Miben nyilvánul meg,, ,,mit érzel,, stb .. stb. Kérdéseket mert ezt nem lehet leírni, nem tudom megmagyarázni. Ha nem tudsz érdemi választ adni, inkább ne írj semmit kérlek, és ne pazaroljátok hülyeségekre az időmet. Több mint 1-2 éve tart ez az állapot, nem változik semmi. Már nem dob fel semmi dolog, egyszerűen semmi sem érdekel. Szeretnék egy olyan helyre vonulni, ahol nincsenek emberek ahol kitudom a külvilágot zárni. Gyakran ugyérzem hogy megvannak számlálva a napjaim, ugyérzem hamarosan vége lesz mindennek. Bezárkoztam, lényegében már semmit nem érzek, mindenre közömbösséget látok. Ugyérzem mintha én más lennék, mintha valami különleges ember akinek fura képeségei vannak (mintha én jól átlátnám a helyzetet). Gyakran gondolok a halálra, járok pszchiáterhez, szedek gyógyszereket; Counvlex 300 mg retard, frontin 0,25 mg, scippa 10 mg de nem használ vagyis hát pánikbetegségre szedem de mind1 is.


Köszi hogy elolvastad.



2019. máj. 8. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Ebből így nehéz messzemenő következtetéseket levonni, mert lehet sima depresszió is.


Én sem tudom helyesen megítélni a saját lélekkoromat, pedig rengeteget tűnödök rajta. Ez így önmagában túl kevés információ rólad.


Mi érdekel a világból? Milyen attitűdjeid, értékrendszered van?

2019. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

A leírtak alapján azért érzed magad öregnek minden értelemben, mert tele vagy kémiai és egyéb stresszel.


Jobbulást!

2019. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,lehet hogy valami ilyesmi van. Lusta is vagyok.
2019. máj. 8. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:
A sok szar miatt van amiket szedsz
2019. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Én semmilyen gyógyszert nem szedek. Járj el úszni, meglátod, hogy csodákra képes. Persze a depressziós ember szerintem gyűlöli a hideg vizet, de hát feltalálták a szaunát, ami külön jó.
2019. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Énis igy vagyok vele. Úgy érzem hogy rossz generációba születtem.(más zenei izlés,filmek,szokások...) Mellette 23 évesen 50 éves fejem van,igy a társkeresés esélye szinte egyenlő a nullával. (tapasztalat)
2019. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mickbro ***** válasza:

Lehet. De...itt vagy 22 és nem 50.

Hidd el, h hiába vagy "öreglélek", rengeteget kell még tanulnod ebben az életedben is (és nem egy fotelban kell ücsörögnöd a köldöködet bámulva...).

Pl. ha valami nem megy, mondjuk a másik nemmel való ismerkedés, akkor az egy kihívás, feladat, h hoppá, azért mégsem vagy annyira profi mindenben, mint amennyire hiszed magadat.

2019. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tűnik, hogy inkább egy pszichológiai helyzet az, ami miatt öregnek érzed magad. Amellett összekevered az "öregséget" az életuntsággal, pedig közük nincs egymáshoz. Aki "öreg lélek", az bölcs, jóval kevésbé stresszel, hiszen látja az összefüggéseket, a dolgok értelmét, több benne a béke és a szeretet. Te nem tűnsz kifejezetten ilyennek, inkább egy traumatizált, lelki sérülésekkel terhelt gyerekkorról beszél, amit leírsz (ami még a "legjobb" családban is előfordul, ha nem úgy figyelnek a gyerekre, ahogy igényli) és ennek pszichés következménye az egészségügyi és az életérzésbeli problémád is. Egyébként lehet, hogy érdemes lenne egy áteresztő bél szindróma étrendet is bevezetned, mert több hasonló mentális diszfunkció mögött már feltárták ezt a hajlamosító tényezőt. Ha a leírt életérzéseid nem javultak a pszichiáterhez járás által, akkor rossz szakemberhez jársz. Pszichiáter helyett inkább egy olyan pszichológushoz kellene fordulnod, akivel tényleg érzed, hogy motiválnak a foglalkozások.
2019. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!