Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan lehet látni az auránkat?

Hogyan lehet látni az auránkat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy,legfeljebb beképzelheted magadnak.
2010. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
sok gyakorlás kell hozzá. elöször tárgyakon probálkozz. nézz a tárgyak mögé egy pontre és látni fogod néhány perc elteltével (pl: a kék tárgyak sárga aurájuk van) szem "edzést" is csinálj . majd jöhetnek ugfyan ezzela modszerrel az élöléynek. csak vigyázz ne nézd öket látványosan emrt néha idegesnek elsznek a legjobb ha elöször emgkérsz valakit és egy fehér fal elé állitod és koncetrálsz az aurára a feje és teste körül. remélem tudtam segiteni (am interneten van róla cikk)
2010. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 BlackSword ***** válasza:
100%

ez szépen le lett írva... de az nem aura, hanem a szem bizonyos tökéletlensége miatt elmosódnak a konrasztok... Ugyanis a tárgy mögé fókuszálsz, és nem a tárgyra... konyhanyelven mondva a szemed egy rosszul beálított mikroszkóp lesz, és ezért nem fogod látni az éleket... el mosódnak, mert a tárgy nem a fókuszpontban van...

Ezért kellett volna mindenkinek bejárnia a fizikára... közésiskolás anyag...

2010. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
második vagyok. hát enm tudom sok könyvbe olvastam emg tesi orán nézegettük a másikét XD ohh..jeah..no tesi :D
2010. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 BlackSword ***** válasza:
79%

Harmadik vagyok...

Nem azt írtam, hogy amit mondasz nem létező jelenség, csak leírtam, hogy miért tapasztalod... A szemedben a fényképezőgépek optikájához hasonlóan lencsék vannak... Ezek mozognak, változik az alakjuk, hogy a legjobban igazodjanak a külső körülményekhez... De azonnal nem tudnak alkalmazkodni... Ezt Te -de egyébként szinte minden ember- tudatosan is tudod irányítani...

A szem már csak azért is tökéletlen, mert tudsz filmeket nézni, holott a film is csak álló képek gyors egymásutánja... Ha tökéletes lenne az emberi szem, akkor csak állóképeket látnánk...

Ha Te aurának akarod nevezni, hát nevezd annak... De attól még csak egy tudatosan befolyásolt "látáshiba" marad...

2010. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
oké köszi :) ma is tanultam valamit am 2. vagyok :
2010. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
ez egy képesség azoknak akik szabad szemmel látják az aurát...!Bár el lehet sajátitani,van rá gyakorlat,hogy Te is láthasd egy idő után az aurát,de ez rengeteg gyakorlással jár!És igen(!!) mindenkinek van aurája,még a kételkedőknek is,mert ha nem lenne az azt jelenti,hogy elpatkoltál már... Valójában az aura nem más mint az embert körülölelő energiaburok.
2010. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Bonyolult kérdés.

Gyakorlatilag aura mit ilyen nincs. Éter, mentál és asztráltestek vannak egymásban amint hanyagul aurának hívnak. Fizikai szemmel az étertest érzékelhető (a 2. válasz leírta a technikát) A többi azonban nem. Az étertestnek adott a színe, fehéres-szürkés. Az asztrál a nagyon színes, de azt szemmel nem lehet látni, csak hipofizissel érzékelni. Arra is vannak gyakorlatok csak nagyon nehéz.


Namaste

2010. júl. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
dnyana..,akkor ezt hogy magyarázod a Te nézeted alapján?"A fehérként észlelt aura ami 2-5 cm-es vastagságban veszi körül az embereket, az étertest. Ez is aura, bár az aura alatt legtöbben a szivárvány színeiben pompázó, asztráltestet értik."
2010. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
huh. köszi a válaszokat
2010. júl. 18. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!