Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet abból valami baj, hogy...

Lehet abból valami baj, hogy regressziós hipnózissal néha néha (kb hetente) vissza járkálok a régi páromhoz egy előző életbe? N20+

Figyelt kérdés
Az, hogy ez hogy kezdődött, hosszú történet, de nagyon kötődtem egész kislány koromtól kezdve Párizshoz, végül egy villanásos élmény hatására megtanultam franciául is viszonylag gyorsan. Évekkel később, más problémák miatt kerültem lélekgyógyászhoz, ahol mint mindenkinél, több probléma is előkerült. Ahogy haladtunk a gyógyulás útján, regressziós hipnózist javasoltak, amitől bevallom, először féltem, így két hónap kellett, mire beleegyeztem. Azonban ennek nagy része euforikusan kellemes érzés volt, olyannyira, hogy egyszerűen nem is tudtam elszakadni. Hajt az érzés, hogy átéljem, megértsem. Végül egy ismerőstől kapott szövegre, 45 perces hanganyagra egymagam is megtanultam ellazulni, és visszajárni. Azt mondták, ez nem túl jó, mert a lelkem darabjai ottragadhatnak...illetve hogy egy elengedési szertartást is kellene csinálnom. Ehhez már megírtam a levelet a páromnak, de valamiért úgy érzem, ez csak ott helyben menne, ahol többször is találkoztam vele.Az baj lenne, ha ez kb csak egy év múlva valósulna meg, amikor is kint keresnék megélhetést? Ha tovább is engedem a lelkét, én úgy érzem, nekem haza kell menni, és ott folytatni az életemet.

2019. nov. 6. 08:19
 1/4 anonim válasza:
100%
Persze. Személyiségzavarod lesz előbb-utóbb, mert egyre nehezebb lesz különbségeket tenni az ott lévő múltbéli "avatarod" és a jelenlegi "éned" között. A határok egyre jobban elmosódnak, és egy eldeformált személyiség jöhet létre.. Engedd el a múltat - és ne végezz számításokat a jövővel. Ha a jelenben stabilan meg tudsz maradni az is elég "ütős" dolog tud lenni...
2019. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor feljön a múltból az érzés, a ragaszkodás amiért vissza akarsz újra és újra térni, akkor figyeld meg hogy hol vagy pontosan. Ekkor észreveszed hogy azonosultál egy múltbéli érzéssel, azaz kiléptél a jelenlétedből, ahol valójában semmi gond nincs, mondhatni "üres" a jelenlét, mindentől független létezés, tehát az érzés az benned jön és megy, megragadod azzá válsz, szenvedsz vagy vágyakozol utána, de mindvégig ott a jelenléted ami valójában vagy, tehát találd meg ezt a belső teret magadban, ami üres csendnek tűnik, ha te vagy a jelenlét, akkor jöhet bármi érzés, még csak elfojtani sem kell. Keresheted úgy is hogy mi az ami mindig is itt volt, amiben az érzelmi változások végbementek.
2019. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen a válaszokat!
2023. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy bevallom, nem mindent értek tisztán abból, amit leírtál.

Amúgy nagyon érdekel ez a téma, fontosnak érzem az ilyesmit.

Viszont nekem nem tiszta, szóval, hogy jól értem-e, hogy a "virtuális" utazásaid hatására végül azonosítottad a múltbeli párod mostani újraszületését, aki jelenleg Párizsban él, és ehhez a személyhez szoktál kijárni Párizsba?

Vagy...

Az összes találkozás "virtuális", az elengedő "levél" is, csak te közben egyébként itt a mi külvilágunkban Párizsba készülsz költözni, és az elengedő szertartás helyszínéül (ahol ellazulva "utazol") leginkább Párizst választanád?

2023. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!