Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy a közeljövőben lesz egy dimenzió váltás. Az az az olyan emberek és dolgok amik nem a mátrix része átkerülnek egy jobb "világba" az az egy másik dimenzióba! Ezt úgy értem, hogy eltűnnek a telefonok a tv-k stb. Ti hogy vagytok ezzel? Hiszitek vagy sem? Ti hogy látjátok ezt?
2010. júl. 19. 22:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
a 3. és a 4. dimenzió összeolvadása amire te gondolsz, de az nem egészen erről szól
2010. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha hiszed és cselekszed a szeretet nem érhet baj, ez biztos.
2010. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BlackSword ***** válasza:

ma 22:22!

Szerintem nézd át mégegyszer... Elszámoztad... Hogy olvadhatna össze a mélység (szélesség, magasság husszúság/mélység, ami az első 3 dimenzió... 3D) az idővel, ami a negyedik dimenzió... Egyébként a dimenziók fizikai kiterjedések, tehát nem is tudnak összeolvadni, mert már eleve kompex rendszer...

2010. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
49%
nem számoztam el...csak nem úgymond "reális" dolgokra gondolok...
2010. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem el a dolgot de majd kiderül... nem is igazán izgat a téma de azért utána olvastam. Ha téged érdekel, vagy szimplán utána akarsz olvasni akkor ajánlom neked ezt a könyvet(nem hinném hogy igaz de ellehet olvasni):

*****

(hozzáteszem hogy eredetileg román, és nincs hivatalos fordítása)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért tenni is kell, hogy ez létrejöjjön, mármint hogy valaki továbbléphessen...vagy mit gondoltatok, majd a gyarló embert bárhova is tovább engedik az univerzumban, hogy azt is tönkretegye? Nem, nem az önzéssel fel kell hagyni, és csak akkor lehetséges ez a fajta dolog...tudatszintet kell lépni...és az az ára, amit leírtam..felhagyni az önnön érdekekkel, és egy szintre emelni mindenkiét. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

tegnap 22:50

Köszi az ajánlott könyvet de már olvastam :D

2010. júl. 20. 19:13
 8/11 anonim ***** válasza:
legalább tudom hogy nem csak én olvasok ilyeneket.:D
2010. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én hiszek benne..és reménykedek,hogy így lesz!

Már ránk férne..A könyvet én is olvastam,és nagyon szimpatikus..

2010. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

22.50es vagyok

Más dolog örülni neki ha így lenne és más dolog elhinni.

Elvileg ha egy olyan világban élünk ami mindenkinek jó akkor biztos nekem is jó lesz és nincs ellene kifogásom, de nem hiszem el. A mai emberekkel, a mai emberek gondolkodásával lehetetlen olyat csinálni hogy mindenkinek 100%osan megfeleljen.

2010. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!